Anasayfa >

Hemen Teslim Projeler >

Kilyos Suncity’de Hemen Teslim 5+1 Villa 1 Milyon 465 Bin TL

Kilyos Suncity’de Hemen Teslim 5+1 Villa 1 Milyon 465 Bin TL

14 Temmuz 2017 Cuma, 16:05:40
Kilyos Suncity’de Hemen Teslim 5+1 Villa 1 Milyon 465 Bin TL
Tamamı 260 metrekare 5+1 villardan oluşan Kilyos Suncity fiyatları 1 milyon 465 bin TL’den başlıyor. Projede teslimler hemen yapılıyor…

Artı İnşaat tarafından Kilsoy’ta hayata geçirilen Kilyos Suncity projesi 14 ikiz villadan oluşuyor. Son 2 villanın satışta olduğu projede konutlar 260 metrekare 5+1’lerden oluşuyor.


Konut teslimleri hemen yapılan Kilyos Suncity fiyatları 1 milyon  465 bin TL’den başlıyor 1 milyon 550 bin TL’ye kadar çıkıyor.  Kilyos Suncity 1 projesinde peşin ya da banka kredisi ile konut sahibi olunabiliyor.


Kilyos Suncity 2 projesinde de 320 metrekare 5+1 villlar yer alıyor. Yılbaşında teslim edilmesi planlana Kilyos Suncity 2 fiyatları ise 1 milyon 850 bin TL’den başlıyor. Projede yüzde 50 peşin veriliyor kalan konut bedeli ise banka kredisi ile ya da şirket tarafından taksitlendiriliyor.


3.Köprü’nün ilk çıkışına sadece 800 metre uzaklıkta konumlanan proje yapımı devam ede 3.Havalimanı’na da sadece 15 dakika mesafede yer alıyor.


Butik konseptte tasarlanan Artı inşaat Kilyos Suncity projesi 4 dönüm içinde 14 ikiz villadan oluşuyor.  Mülk sahiplerine şehir içinde bir tatil köyünde yaşama fırsatı sunan projesinde tüm villaların iskanı alınmış ve yaz kış olmak üzere 10 aile ikamet ediyor.


Her ikiz villadan bir tanesi brüt 260 metrekare,  net 215 metrekare büyüklükte tasarlanıyor. 3 kat ve ayrıca yatılı yardımcı veya misafirleriniz için küçük bir daire olarak kullanabileceğiniz kullanışlı bir bodrum katı da bulunuyor.


Villarda toplamda 5 yatak odası olup ayrıca ebeveyn yatak odasında 1 giyinme odası, 1 mekanik ve ütü odası yer alıyor.


Kilyos Suncity projesinde çatı katı (ebeveyn yatak odası) tek bir yatak odası olarak dizayn edilmiş olup giyinme odası ve banyo mevcut. Çatı katının en düşük yeri 1,35 metre en yüksek yeri ise 3,80 metre. Ebeveyn banyosunun tavanında Velux çatı penceresi bulunuyor.Ayrıca geniş bir balkon da yer alıyor.


Hemen altındaki orta katta 3 yatak odası 1 banyo ve balkon mevcut.Giriş katında açık Linea Dekor mutfak, misafir wc ve vestiyer bulunurken salondan oldukça geniş verandaya çıkmak için volkswagen kapı mekanizması kullanılmış. Villa havuza çok yakın olmakla birlikte ön tarafında küçük ve yan tarafında oldukça geniş bir bahçesi mevcut.


Bodrum katta ise geniş bir yatak odası, banyo wc, 1 mekanik ve ütü odası bulunmaktadır. Merdiven altında su deposu ve hidrofor yer alıyor.


Kaliteden ödün verilmeden yapılmış olan projemizde Orksa Jeneratör, su deposu ve hidrofor, Rehau doğramalar, Braas Çatı sistemi, Yoğuşmalı kombi ve yerden ısıtma sitemleri mevcuttur.

PROJE DETAY
SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER