Anasayfa >

Hemen Teslim Projeler >

Körfez GYO Güre Tatil Beldesi Hizmete Açıldı

Körfez GYO Güre Tatil Beldesi Hizmete Açıldı

06 Temmuz 2017 Perşembe, 15:38:31
Körfez GYO Güre Tatil Beldesi Hizmete Açıldı
Körfez GYO Balıkesir Güre’deki tatil köyünde sona geldi. Körfez Güre Tatil Beldesi hizmete açılarak teslimler başladı…

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ


Körfez GYO tarafından Balıkesir Güre’de hayata geçirilen termal devremülk projesinde sona gelindi.


Körfez GYO tarafından KAP’A yapılan açıklamaya göre Balıkesir Güre’de yer alan Körfez Termal Devremülk hizmete açılarak 6 Temmuz itibariyle dairelerin teslimine başlandı.


Körfez GYO’nun resmi web sitesinde yapılan duyuruya göre;
Devre mülk kullanım hakkı tarihi 6 Temmuz öncesinde olan malikler, arzu ettikleri takdirde bu haklarını veya 14 günden az kullanımdan kalan günlerini 2017 yılı içerisinde tesisin uygunluğuna göre Eylül dönemi sonrasında kullanabilecekler.
2017 yılı yaz döneminde devre mülkünü kullanmak isteyen malikler, tesise giriş sırasında 2017 yılı aidat tutarını ve tesise alınacak demirbaşlar için sadece 1 defaya mahsus 100 TL demirbaş ücretini ödemeleri gerekiyor. Ayrıca vadesi gelen taksit borcu bulunan maliklerin ve 2011 yılı öncesinden borçları kalan eski maliklerin tesise girmeden önce bu borçlarını kapatmaları gerekiyor. Borcu biten ve tarafına düşen tapu harcını ödeyen devre mülk sahiplerine tapu devirleri yapılmaya başlandı. Taksit ödemesi devam eden veya kredi ödemesi bulunan kişilerin tapu devirleri borçlarının tamamen kapanması sonrasında yapılacak.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER