Anasayfa >

Hemen Teslim Projeler >

Bakyapı Prestij Elit Bursa’da Teslimler Başlıyor

Bakyapı Prestij Elit Bursa’da Teslimler Başlıyor

12 Haziran 2017 Pazartesi, 12:07:32
Bakyapı Prestij Elit Bursa’da Teslimler Başlıyor
Bak Yapı tarafından Bursa Osmangazi’de hayata geçirilen Prestij Elit projesinde sona gelindi. Prestij Elit Bursa projesinde teslimler başladı…

Geçtiğimiz yıl Bursa Osmangazi’de temeli atılan Prestij Elit projesinde sona gelindi. Bakyapı tarafından hayata geçirilen projede teslimler başladı.


Her biri 5 katlı 46 bloktan oluşan Prestij Elit Bursa projesi iki etaptan oluşuyor. 2 ayrı etapta toplam 522 konuttan oluşan Bakyapı Prestij Elit projesi 60 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor.


Projede kapsamında 3+1 dubleksler 168 ve 192 metrekare, 4 +1 daireler ise 186 metrekare büyüklükte tasarlanıyor.

Prestij Elit fiyatları 389 bin TL'den başlıyor. Yüzde 20 peşinatla konut sahibi olunabilen projede kalan konut beedeli ise 120 ay yüzde 0.79 faizle taksitlendiriliyor.

Koru Park AVM’ye yakın bir konumda yer alan Bursa Prestij Elit projesinin sosyal olanakları arasında ise güvenlik, otopark, yüzme havuzu, sauna, fitness center, çocuk oyun alanları, peyzaj gibi birçok imkan bulunuyor.

Bakyapı Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Bakgör, “Her projemizde olduğu gibi Prestij Elit’te de yatırımcılarımızı en üst düzey yaşam alanlarıyla tanıştırırken, onlara kazançlı yatırım fırsatı sunmanın mutluluğu içerisindeyiz.

Geçtiğimiz yıl henüz inşaat aşamasındayken, 2017 Haziran’da teslimlere başlayacağımızı söylemiştik. Bu sözümüzü yerine getirmenin huzurunu yaşıyoruz.  Yatırımcılarımıza vaat ettiklerimizi, bugüne kadar yerinde ve zamanında gerçekleştirerek onların güvenini kazandık.  Bu sayede sektörde örnek gösterilen bir şirket olarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Projemizin 2’nci etabını da yine söz verdiğimiz tarihte, Eylül sonunda teslim edeceğiz.” diye konuştu.


SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER