Anasayfa >

Hemen Teslim Projeler >

Reisköy Çeşme Fiyatları 450 Bin TL’den Başlıyor

Reisköy Çeşme Fiyatları 450 Bin TL’den Başlıyor

15 Mayıs 2017 Pazartesi, 14:16:51
Reisköy Çeşme Fiyatları 450 Bin TL’den Başlıyor
Reisköy Çeşme fiyatları 450 bin TL’den başlıyor. Projede 2+1’den 4+1’e kadar farklı dubleks daire seçenekleri yer alıyor…

Alaçatı Dizayn İnşaat tarafından İzmir Çeşme Reisdere köyünde hayata geçirilen Reisköy Çeşme projesi 5 etaptan oluşuyor.

Toplam 110 konuttan oluşan Reisköy Çeşme projesinde büyüklükleri 80 metrekare ile 150 metrekare arasında değişen farklı dubleks seçenekleri bulunuyor.

Taş dokulu evlerden oluşan projede 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yeri yer alıyor.

Reisköy Çeşme projesinde her konutun kendine özel bahçe yaşam alanı, geleneksel mimariye atıfta bulunan cumbaları bulunuyor.


Reisköy Çeşme fiyatları 400 bin TL’den başlıyor. Projede farklı ödeme seçenekleri bulunuyor.

Reisköy Çeşme projesi Şifne’ye 1,3 kilometre, Ilıca’ya 3,8 kilometre, Germiyan’a 3 kilometre, Alaçatı’ya 3,7 kilometre, Çeşme’ye 10 kilometre, Ildır’a 11 kilometre uzaklıkta konumlanıyor.

Reisköy taş ev dokusuyla; beyaz olarak sadece Çeşme yöresinden çıkan tüf taşının yalıtım katkısı ve dekoratif zenginliğini, sağlık ve estetik açıdan doğa ile uyumlu tarihi mirasını koruyor. Sahip olduğu doğal ve volkanik özelliklerden dolayı sağlam yapılar inşa edilmesine, cephelerde sıva, badana ve benzeri uygulamalara gereksinim duyulmamasına ve ciddi bir ısı yalıtımına olanak sağlıyor.

Reisköy Çeşme projesinin sosyal olanakları arasında ise;
•    Çocuk oyun alanları
•    Yüzme havuzu
•    Güvenlik
•    Otopark
•    Sauna
•    Yürüyüş alanları
•    Spor alanları yer alıyor.

PROJE DETAY
SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER