Anasayfa >

Hemen Teslim Projeler >

Sedeftepe Vadi Evleri Fiyat Listesi! Hemen Teslim

Sedeftepe Vadi Evleri Fiyat Listesi! Hemen Teslim

12 Mayıs 2017 Cuma, 10:10:08
Sedeftepe Vadi Evleri Fiyat Listesi! Hemen Teslim
Sedeftepe Vadi Evleri fiyatları 410 bin TL’den başlıyor. Konut teslimleri hemen yapılan Sedeftepe Vadi Evleri fiyat listesi haberimizde…

Özcan Yapı tarafından İzmir Bornova’da inşa edilen Sedeftepe Vadi Evleri projesi 4 bin metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor.


3 bloktan oluşan Sedeftepe Vadi Evleri projesi 90 konuttan meydana geliyor. Projede konutların tamamı 3+1 dairelerden oluşuyor. Daire büyüklükleri ise 147 ile 159 metrekare arasında değişiyor.


Özcan Yapı Sedeftepe Vadi Evleri projesinde 3+1  konut fiyatları 410 bin TL’den başlayıp 500 bin TL’ye kadar yükseliyor. Sedeftepe Vadi Evleri projesinde banka kredisi ile konut sahibi olunabiliyor.


Sedeftepe Vadi Evleri projesinde her blokta çift asansör, site sakinleri için hobi alanları, jenertaör ve su depo alanları bulunuyor.
Sedeftepe Vadi Evleri Bornova projesi Bornova merkeze 700 metre, Ege Üniversitesi kampüsüne 2,8 kilometre, Bornova Forum AVM’ye 4,4 kilometre, Point Bornova AVM’ye 7,7 kilometre, Adnan Menderes Havalimanına ise 25 kilometre uzaklıkta yer alıyor.


Konut teslimleri hemen yapılan Sedeftepe Vadi Evleri projesinin sosyal olanakları arasında ise;
•    Güvenlik
•    Otopark
•    Fitness salonu
•    Çocuk oyun alanları
•    Hobi alanları
•    Yürüyüş alanları yer alıyor.

PROJE DETAY
SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER