Anasayfa >

Hemen Teslim Projeler >

Hadımköy Vefa Konutları’nda 800 TL Taksitle

Hadımköy Vefa Konutları’nda 800 TL Taksitle

12 Nisan 2017 Çarşamba, 09:58:43
Hadımköy Vefa Konutları’nda 800 TL Taksitle
Arnavutköy Hadımköy’de yükselen Vefa Konutları projesinde 800 TL taksitle konut sahibi olunabiliyor...

Arnavutköy Belediyesi iştiraki Araş tarafından hayata geçirilen Vefa Konutları projesi kira öder gibi ev sahibi yapıyor.


Arnavutköy Hadımköy’de yükselen Vefa Konutları projesinde toplam 720 konut yer alıyor.


35 bin metrekare alan içerisinde yer alan Hadımköy Vefa Konutları, 112 adet 3+1 konut ve 589 adet 2+1 konut olarak inşa ediliyor. Projede ayda 800 TL’den başlayan fiyatlarla konu sahibi olunabiliyor.


Akpınar Sanayi Bölgesi’ne, TOKİ ve KİPTAŞ konutlarına komşu olan Hadımköy Vefa Konutları ticaret alanlarını ve yaşam alanlarını bir arada bulunduruyor.


Vefa Konutları, Hükümet Konağına, Belediye Hizmet ve Meclisine, kültürel ve sosyal merkezlere, park ve ticaret alanlarına, Hadımköy Yaşam ve Kültür Merkezine, 3.Havaalanına, 3. Köprü Yolu'na ve Kanal İstanbul bölgesine komşu durumda yer alıyor.

Tapuların hak sahiplerine dağıtıldığı Hadımköy Vefa Konutları projesinin sosyal olanakları arasında ise;
•    Süs havuzları
•    Çocuk oyun alanları
•    Yeşil alan
•    Spor alanları
•    Güvenlik
•    Otopark yer alıyor.


DEVAMI GELECEK

Arnavutköy Belediye Başkanı Ahmet Haşim Baltacı, toplu konutların devamının geleceğini müjdesini verdi. Tapuları teslim ettikleri için mutlu olduğunu belirten Başkan Baltacı, "İstanbul'da bir ilk. Biz bu dönem seçim çalışmalarımızın başında Arnavutköy'de görev yapan kamu çalışanlarımıza öncelik tanımak şartıyla bir toplu konut çalışması yapacağımızı ifade etmiştik. Bu alanda Arnavutköy Belediyesi ve TOKİ iş birliği ile yapmış olduğumuz 720 konutluk bu çalışmamızı tamamladık ve hak sahiplerine bugün teslim ettik. Mutluyuz, inşallah ikinci ve üçüncü etaplarını da hedefliyoruz" dedi.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
Misafir - 25 Eylül 2017 Pazartesi, 16:48 CEVAPLA
DİĞER HABERLER