Anasayfa >

Hemen Teslim Projeler >

Ncadde Agora Teslimleri Başladı! Fiyatlar 241 Bin TL’den Başlıyor!

Ncadde Agora Teslimleri Başladı! Fiyatlar 241 Bin TL’den Başlıyor!

15 Mart 2017 Çarşamba, 10:56:25
Ncadde Agora Teslimleri Başladı! Fiyatlar 241 Bin TL’den Başlıyor!
Özyurtlar İnşaat tarafından Esenyurt’ta hayata geçirilen Ncadde Agora projesinde teslimler başladı. Satışı devam eden Ncadde Agora fiyatları 241 bin TL’den başlıyor…


Özyurtlar İnşaat tarafından İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt’ta hayata geçirilen Ncadde Agora projesinde teslimler başladı.


Esenyurt'un en işlek caddesi Doğan Araslı’ya cepheli olan Özyurtlar Ncadde Agora projesinde toplam 144 home ofis yer alıyor. Konutların yanı sıra 13 farklı büyüklükte dükkan da yer alıyor.

Ncadde Agora projesinde stüdyo, 1+1 ve 2+1 konut seçenekleri yer alıyor. Sınırlı sayıda dairenin satışta olduğu Ncadde Agora projesinde fiyatları 241 bin TL’den başlıyor.

İki adet 2 bin 500 metrekare büyüklüğünde lojistik deponun bulunduğu projede; kapalı otopark, depo ve teknik alanların yanı sıra spor salonu ve resepsiyon hizmeti de yer alıyor.


Esenyurt’un en işlek caddesi Doğan Araslı üzerine inşa edilen Ncadde Agora, metrobüse 5 dakika uzaklıkta yer alıyor. Atatürk Havalimanı’na ise sadece 15 dakika uzaklıkta bulunan Ncadde Agora, sanat ve eğlence merkezlerine, AVM'lere, okullara, cafe ve restoranlara, hastanelere hatta daha pek çok önemli merkeze oldukça yakın bir lokasyonda yer alıyor.  

Bir projenin daha sonuna gelmekten büyük mutluluk yaşadıklarını belirten Özyurtlar Şirketler Grubu Başkanı Tamer Özyurt, Esenyurt’tan gayrimenkul yatırımı yapanların karlı çıkacağını söyledi.


PROJE DETAY
SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER