Anasayfa >

Hemen Teslim Projeler >

Regnum Sky Tower Kira Öder Gibi Ofis Sahibi Yapıyor

Regnum Sky Tower Kira Öder Gibi Ofis Sahibi Yapıyor

27 Şubat 2017 Pazartesi, 11:20:14
Regnum Sky Tower Kira Öder Gibi Ofis Sahibi Yapıyor
Ankara Çukurambar Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı üzerinde yükselen Regnum Sky Tower projesi Mart’ta yeni bir kampanyaya start vermeye hazırlanıyor. Kampanya kapsamında kira öder gibi ofis sahibi olunabilecek…

OP Grup tarafından Ankara Çukurambar Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı üzerinde hayata geçirilen Regnum Sky Tower projesinde yeni bir kampanya başlıyor. Mart’a özel düzenlenen kampanya kapsamında 60 ay vade farksız taksitle kira öder gibi ofis sahibi olunabiliyor.


Kasım 2016’dan bu yana yaşamın başladığı Regnum Sky Tower Ankara projesi 29 katlı bloktan oluşuyor. Toplam 115 ofisten meydana gelen Regnum Sky Tower projesinde VİP toplantı salonu, anti-stres bahçeleri, misafir otoparkları, eğlence odaları gibi birçok imkan yer alıyor.

Son 7 aydır sektörde kampanyaların hız kazandığını belirten OP Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Pala, doğru kurgulanan kampanyaların satışları ciddi oranda artırdığını söyledi.

Sıkıntılı süreçlerde doğru kurgulanan kampanyaların büyük önem taşıdığını vurgulayan OP Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Pala, Başkent Ankara’nın yeni sembolü Regnum Sky Tower iş ve yaşam merkezi için bir süre önce düzenledikleri “yüzde 18 KDV bizden” kampanyasının beklediklerinin ötesinde geri dönüş sağladığını kaydetti.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER