Anasayfa >

Hemen Teslim Projeler >

Prime Suites Güneşli’de Yükseliyor

Prime Suites Güneşli’de Yükseliyor

26 Aralık 2016 Pazartesi, 17:36:49
Prime Suites Güneşli’de Yükseliyor
Prime Suites projesi 142 apart daireden oluşuyor. Yerli ve yabancı misafirlere hizmet veren projede 60 metrekadeden 90 metrekareye kadar farkıl büyüklükte apart seçenekleri yer alıyor...

Babacan Yapı tarafından Güneşli Basın Ekspres’te hayata geçirilen Prime Suites projesi  toplam 142 apart üniteden oluşuyor.

Projede büyüklükleri 60 ile 90 metrekare arasında değişen apart daireler yer alıyor. Babacan Yapı Prime Suites projesi geniş aileli yabancı turistler, fuar ve iş amaçlı gelenler ile yerli ve yabancı misafirlere yönelik hizmet veriyor.


Açıldığı günden bu yana yüzde 80’e varan doluluk oranıyla hizmet vermeye devam eden 'Prime Suites', geniş oturum alanları, ankastre mutfaklar, lüks tasarımlı banyolar ve her türlü detaylar misafirlerin konforu ve kendini evinde hissetmesi için tasarlandı.


Yurt dışında oldukça yaygın olan “service apartments” konseptiyle hayata geçirilen Prime Suites 55 milyon TL yatırımla hayata geçirildi.


Uzun dönemli kiralama seçeneklerinin sunulduğu Prime Suites Güneşli projesinde;
•    Housekeeping hizmetleri
•    Spa
•    Sauna
•    Hamam
•    Fitness salonu
•    Yüzme havuzu gibi birçok sosyal olanak sağlanıyor.

Prime Suites projesi  Basın Ekspres Yolu üzerinde Atatürk Havalimanı'na sadece 5 dakika mesafede, toplu taşıma ve anayolların yanı başında yer alıyor

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER