Anasayfa >

Hemen Teslim Projeler >

Concord İstanbul Teslimleri Başladı

Concord İstanbul Teslimleri Başladı

19 Aralık 2016 Pazartesi, 14:28:05
Concord İstanbul Teslimleri Başladı
Fikirtepe’de ilk inşaat ruhsatı alan ve kat irtifakını ilk kuran Teknik Yapı, Concord İstanbul projesi ile daire teslimlerine başlayan ilk firma oldu…

Teknik Yapı, Fikirtepe kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçirdiği Concord İstanbul projesinde teslimlere başladı.

Fikirtepe’de ilk inşaat ruhsatı alan ve kat irtifakını ilk kuran Teknik Yapı, daire teslimlerine başlayan ilk marka oldu.

Fikirtepe’deki 5 ayrı adada faaliyet gösteren Teknik Yapı, 2014’de başladığı homeofis ve ticari birimleri barındıran Concord İstanbul Projesi’ndeki ilk etabının teslimlerine başladı.

İlk dairenin teslimini pizzat yapan Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım, verdiğimiz sözü yerine getirdik dedi.


YÜZDE 98’İ SATILDI
Concord İstanbul’un yüzde 98’nin satışını tamamladıklarını belirten Durbakayım, Daire teslimlerinin, toplam bin 170 daireden oluşan Concord İstanbul’daki ilk etabı kapsadığını açıkladı.

Umut Durbakayım, bu kapsamda 617 dairenin teslim edileceğini ve bunun yaklaşık 2 ay süreceğini aktardı.

Bölgedeki diğer firmaların da daire teslimlerine başlayacağını söyleyen Durbakayım “Fikirtepe’deki dönüşüm maalesef parça parça yapılıyor. Henüz yüzde 100 anlaşma sağlanamamış adalar arasında yükselen bu projeler, acil dönüşümün ne kadar gerekli olduğunu bir kez daha ortaya koyuyor” diyerek sözleşmelerini imzalamamış arsa sahiplerinin bir an önce görüştükleri markaların önünü açması gerektiğine vurgu yaptı.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER