Anasayfa >

Hemen Teslim Projeler >

Eclipse Maslak’ta Bin 995 TL’ye Tastamam Ofis

Eclipse Maslak’ta Bin 995 TL’ye Tastamam Ofis

14 Aralık 2016 Çarşamba, 12:47:23
Eclipse Maslak’ta Bin 995 TL’ye Tastamam Ofis
Artaş, Eclipse Maslak ofislerini “Workland” markası ile işletecek. Hazır ofis konsepti kapsamında tüm hizmetlerin eksiksiz sunulduğu Eclipse Maslak’ta kiralar bin 995 TL’den başlıyor…

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ


Artaş İnşaat, Maslak’taki ofis projesi Eclipse Maslak ofislerini “Workland” markası altında hazır ofis sistemi ile işletecek.

 

 


İnternet, 7/24 ofis kullanımı, resepsiyon, su-kahve gibi mutfak giderleri, günlük temizlik, özel sekreter, yabancı dillerde sekretarya hizmeti, kargo, güvenlik, iklimlendirme, toplantı odaları, ortak kullanım alanlarının kiraya dahil olduğu projede ayrıca aidat, elektrik, su ve stopaj ücreti de alınmıyor.

 

BİN 995 TL'YE TASTAMAM OFİS
Eclipse Maslak projesinde yine danışmanlık hizmeti, concierge ve catering gibi hizmetler de ofis kullanıcılarına sunuluyor.
Eclipse Maslak kiraları bin 999 TL’den başlıyor 8 bin TL’ye kadar yükseliyor. Minimum 6 aylık kiralama yapılıyor.


Metro ve toplu ulaşım araçlarına yürüme mesafesinde yer alan Eclipse Maslak projesinde sanal ofis hizmeti de bulunuyor.


OFİS KONUT KADAR HIZLI ERİMİYOR
Ofis stoğunun konutlar kadar hızlı erimediğine dikkat çeken Workland İcra Kurulu Başkanı Serhan Çetinsaya, “Elimizdeki ofis stoğunu nasıl eritiriz diye düşünürken hazır ofis sistemi aklımıza geldi. Maslak’ta ofis kiraları 4-5 bin TL’den başlıyor. Biz bin 995 TL’den başlayan fiyatlarla Maslak’ta ofis imkanı sunuyoruz” dedi.


REGUS DA BİR ADEM OĞLU…
Workland markasına 2,5 milyon TL yatırdıklarını belirten Çetinsaya, “Sıfırdan bir marka kurduk ve bu sektörde kalıcı olmak istiyoruz. Hazır ofis sektöründe en güçlü markalardan biri Regus. 3 bine yakın şubesi var. O da bir Adem oğlu.. . Biz de bu sayıya neden ulaşamayalım” dedi…


HEDEF 2 YILDA 5 ŞUBE
Workland’a Eclipse Maslak projesi ile start verdiklerini ve hedeflerinin 2018 sonunda 5 şubeye ulaşmak olduğunu söyleyen Serhan Çetinsaya, “Eclipse Maslak projesi ile başladı. Markamızı 2017 sonunda Vadistanbul’a da taşıyacağız. Oradan, Ataşehir, Ataköy ve Ümraniye projelerimize devam edeceğiz. Hedefimiz 2018 sonunda şube sayımızı beşe çıkarmak” diye konuştu.


81 İLİN 41’İNE YAYILACAĞIZ
İstanbul’da sonra başka Ankara, İzmir ve Kayseri olmak üzere 81 ilin 41’ine yayılacağız diyen Çetinsaya, “Global bir marka olmak için 81 ilin 41’ine yayılmak gerek. Biz de İstanbul’un yanı sıra başta Ankara, İzmir ve Kayseri olmak gibi Türkiye’nin birçok iline markamızı götürmeyi hedefliyoruz. Fakat buralarda daha butik projelerle olacağız. 300-400 metrekarelik bir alanda 20 firmayı içinde barındıran butik projelerle olacağız” ifadesinde bulundu.


YABANCILAR AVRUPA OFFİCE ATAŞEHİR’ İN TAMAMINA TALİP
Yabancılar Ataşehir Avrupa Office projesinin tamamına talip olduklarını belirten Çetinsaya, “Avrupa Office Ataşehir projesinin inşaatı devam ediyor. Aralık 2017'de teslim edeceğiz. Binayı komple satın almak isteyen iki-üç tane adayımız var. Binanın tamamı için 150 milyon dolar teklif ettiler. Eğer perakende satış değil de toptan satış yaparsak alıcı olan kişiye Wordland kiracı olacak. Perakende olarak ilerlersek biz Artaş'tan bir katı satın alacağız ya da kirayalacağız" şeklinde sözlerini tamamladı.

PROJE DETAY
SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER