Anasayfa >

Hemen Teslim Projeler >

Sakura Park Projesinde 2 Bin 390 TL Taksitle! Hemen Teslim!

Sakura Park Projesinde 2 Bin 390 TL Taksitle! Hemen Teslim!

07 Kasım 2016 Pazartesi, 18:09:45
Sakura Park Projesinde 2 Bin 390 TL Taksitle! Hemen Teslim!
Yalova’da yükselen Sakura Park projesinde konut teslimleri hemen yapılıyor. Projede ayda 2 bin 390 TL taksitle konut sahibi olunabiliyor….

Apec Çelik Yapı tarafından Yalova’da hayata geçirilen Sakura Park projesinde yaşam başladı.


40 bin metrekare alan üzerinde yükselen Sakura Park Yalova projesinde toplam 72 ünite yer alıyor. Projede, 2+1 ,bahçe dubleks ,ikiz villa,müstakil villa ve konak tipleri yer alıyor.  


Sakura Park projesinde büyüklükleri 200 metrekare ile 266 metrekare arasında değişen villa seçenekleri  bulunuyor. Projde  her villanın kendine özel bahçesi var. Bahçe büyüklükleri villların konumuna göre 150 metrekare ile 410 metrekare arasında değişiyor.

İstanbul’a 40 dakika uzaklıkta konumlanan Sakura Park projesinden Osmangazi Köprüsü ile körfezi 4 dakika’da geçip İstanbul’dan 40 dakika’da Sakura Park’a ulaşabiliyorsunuz.


Ayrıca Yenikapı-Pendik ve Eskihisar’dan arabalı feribot ile ve Bostancı-Kartal-Pendik’den deniz otobüsü ile Sakura Park’a ulaşmanız da mümkün.

Bahçeşehir Koleji ve Mektebim kolejine yürüme mesafesinde konumlanan proje, Arboterum’una 5 dakika,Yalova marinaya 5 dakika ve organik sebze ve meyve üretim alanları  hemen yanı başında yer alıyor.
PROJE DETAY
SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER