Anasayfa >

Hemen Teslim Projeler >

Tema İstanbul’dan Trafik Soruna Çözüm Olacak Yatırım

Tema İstanbul’dan Trafik Soruna Çözüm Olacak Yatırım

05 Ekim 2016 Çarşamba, 13:47:20
Tema İstanbul’dan Trafik Soruna Çözüm Olacak Yatırım
Tema İstanbul, bölgenin trafik sorununa çözüm olacak 100 milyon TL’lik yeni bir yatırıma imza attı...

Mesa, Artaş – Avrupa Konutları, Öztaş, Kantur – Akdaş ortaklığı tarafından hayata geçirilen Tema İstanbul, trafik sorununa çözüm olacak 100 milyon TL’lik bağlantı yolu projesine imza attı.


 
Projenin yatırımcılarının girişimiyle bölgedeki yan yol trafiğine kalıcı çözüm üretmek amacıyla geliştirilen bağlantı yolu viyadük ile 4 şeritli yol tek yöne çevriliyor ve Bahçeşehir’e kadar rahat bir ulaşım ağı kuruluyor.

 Son yıllarda planlanan ve yapımına başlanan Kabataş – Bahçeşehir Metro hattı, Halkalı Marmaray son durağı, 3. Havalimanı hızlı tren hattı ve Halkalı – Kapıkule hızlı tren hattı ile Avrupa yakasında yeni bir merkez özelliği kazanan Atakent bölgesi, TEM Otoyolu genişliğindeki yan yolların da yapımıyla ve Mahmutbey gişelerinin serbest geçiş projesiyle ulaşım açısından son derece avantajlı bir konuma geliyor.

Tema İstanbul’un ortaklarının 100 milyon TL’lik yatırımıyla tamamladığı çevre yollarının yanı sıra köprü ve bağlantı yollarının inşası hızla devam ederken yolların Ekim ayı sonunda hizmete açılması planlanıyor.


150 BİN METREKARELİK BOTANİK PARK
Teslimleri geçtiğimiz yıl yapılan Tema İstanbul projesi kapsamında 150 bin metrekarelik Botanik Park da yer alıyor.

Tema İstanbul’da çocukların ağaçları ve bitki gruplarını tanımaları için ayrılması planlanan 150 bin metrekarelik alanda Botanik Park yer alacak.

1,5 milyon metrekare alan üzerinde yükselen Tema İstanbul Halkalı projesinde satışlar devam ediyor. 1+1’den 4+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alan Tema İstanbul projesinde metrekare fiyatları 5 bin 650 TL’den başlıyor.

143 TL AİDAT
Aidatların 143 TL İLE 183 TL arasında değişiklik gösterdiği Tema İstanbul Halkalı projesinde 6 bin 400 araç kapasiteli kapalı ve 800 araçlık açık otopark yer alıyor.

Tema İstanbul projesinin sosyal olanakları arasında ise;
-    Fitness center
-    Açık/kapalı spor ve aktivite alanları
-    Çok amaçlı spor sahası
-    Tenis kortu
-    Bisiklet ve yürüyüş parkuru
-    Çocuk oyun alanları
-    Kapalı yüzme havuzu
-    Açık yüzme havuzu
-    Sauna yer alıyor.SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER