Anasayfa >

Hemen Teslim Projeler >

Fer Yapı Mai Residence’ta teslimler başladı! Minimum 298 bin TL’ye!

Fer Yapı Mai Residence’ta teslimler başladı! Minimum 298 bin TL’ye!

13 Nisan 2015 Pazartesi, 14:03:45
Fer Yapı Mai Residence’ta teslimler başladı! Minimum 298 bin TL’ye!
Fer Yapı Mai Residence’ta teslimler başladı. Mai Residence ‘ta daire fiyatları minimum 298 bin TL’den başlıyor…

FerYapı, İstanbul’un gelişim potansiyeli en yüksek bölgelerinden Kartal’da inşa ettiği Mai Residence’da 1. blok teslimlerine başladı. Geliştirdiği finansal çeşitlilik modelleriyle dikkat çeken FerYapı, ikinci blok teslimlerini ise eylülde gerçekleştirecek.

 

FerYapı, Kartal’da inşa ettiği Mai Residence’da 1. blok teslimlerine başladı. Peşinatsız ve ara ödemesiz yatırım yapma imkanı sağlayan FerYapı, yüzde 1 KDV ile de avantaj sağlıyor. Kullanım rahatlığı, inşaat kalitesi ve ödemelerde sağladığı kolaylık nedeniyle büyük ilgi gören Mai’de isteyenler yüzde 25 oranındaki peşinatı Mart 2016’da ödeme imkanına sahip olabiliyor. Geri kalan yüzde 75’i ise banka kredisiyle ödemek mümkün. Mai’den gayrimenkul alanlar isterlerse kredi taksitlerini ödemeye bugün başlayabilir isterlerse 1 yıl öteleyebilir. Yine aylık sabit taksit ödemeleri de bir yıl sonra yani Mart 2016’da başlıyor.

 

298 bin liradan başlıyor

 

Kampanya kapsamında FerYapı kalitesiyle ve imzasıyla Kartal’da yükselen ve Marmara Denizi ve Adalar manzarasıyla dikkat çeken Mai’de 1. blokta teslimatlar devam ederken, 2. blok için belirlenen teslimat tarihi eylül olarak açıklandı.

Marmara Denizi’ne hakim manzarası ve ferah tasarımıyla dikkat çeken Mai Residence’da 1+1 ünitelerin peşin satış fiyatı 298 bin TL’den başlıyor. 2+1 ünitelerin başlangıç fiyatı ise minimum 329 bin TL olarak belirlendi.

Mai Residence, İstanbul’un yatırım ve yaşam değeri gün geçtikçe yükselen değeri Kartal’da yükseliyor. Muhteşem deniz ve Adalar manzaralı proje, Kartal metrosuna 5 dakika yürüme mesafesinde E-5 karayolu üzerinde yer alıyor. Son kullanıcı ve yatırımcılardan ilgi gören Mai Residence, fitness salonu, çok amaçlı salon, VIP lounge, kafeler ve mağazalar, concierge hizmetleri, havuz, çocuk oyun alanları, hobi alanları, mini müzik stüdyosu, sinema odası, depo alanları ve her katta bulunan kat bahçesi gibi yaşama değer katacak ayrıcalıkları da bünyesinde barındırıyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER