Anasayfa >

Emlak Konut GYO >

Emlak Konut GYO’nun Yeni Genel Müdürü Hakan Gedikli Oldu!

Emlak Konut GYO’nun Yeni Genel Müdürü Hakan Gedikli Oldu!

17 Temmuz 2018 Salı, 09:27:07
Emlak Konut GYO’nun Yeni Genel Müdürü Hakan Gedikli Oldu!
Emlak Konut GYO’da yaklaşık 10 yılr genel müdür olarak görev alan Murat Kurum’un Çevre ve Şehircilik Bakanı olmasının ardından yeni genel müdür Hakan Gedikli oldu…

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ

emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın yeni genel müdürü belli oldu. Murat Kurum, yaklaşık 10 yıl emlak konut GYO’da genel müdür olarak görev yaptıktan sonra yeni sistemin ilk Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na seçilmesinin ardından Kurum’dan boşalan koltuğa oturacak isim belli oldu.

Emlak Konut GYO tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan açıklamaya göre Emlak Konut Genel Müdürü Hakan Gedikli oldu.

Şirketten konuya ilişkin Kap’a yapılan açıklama şöyle;
“Yönetim kurulumuzun bugünkü kararlarıyla,
 
Sn.Murat KURUM'un istifası ile boşalan Genel Müdürlük görevine şirketimizde Genel Müdür Yardımcısı (Teknik) olarak görev yapan Sn.Hakan GEDİKLİ'nin atanmasına,
 
Boşalan Yönetim Kurulu Üyeliğine, TTK.'nun 315.madde 1. fıkrası gereği Sn.Hakan GEDİKLİ'nin ilk genel kurul toplantısının tasvibine sunulmak üzere atanmasına, karar verilmiştir.”

HAKAN GEDİKLİ KİMDİR?
1975 Trabzon doğumlu olan Hakan Gedikli, 1994 yılında Zonguldak Mehmet Çelikel Lisesi'nden mezun oldu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Jeodezi ve Fotogrameti bölümenden mezun olan Gedikli 2000-2006 yılları arasında Sultanbeyli Belediyesi'nde çeşitli kademelerde görev yaptı. Hakan Gedikli 2006-2018 yılları arasınad Emlak Konut GYO'da Etüd Proje Müdürü, Emlak ve Planlama Daire Başkanı ve Genel Müdür Yardımıcısı olarak görev aldı. Gedikli aynı zamanda 14 yaş altı basketbol branşında çalışmalarını yürüten Emlak Konut Spor Klübü'nün de başkanı..

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER