Anasayfa >

Emlak Konut GYO >

Emlak Konut Halkalı Projesine Ruhsat Aldı!

Emlak Konut Halkalı Projesine Ruhsat Aldı!

05 Temmuz 2018 Perşembe, 11:37:47
Emlak Konut Halkalı Projesine Ruhsat Aldı!
Emlak Konut Halkalı’da yeni bir projeye başlıyor. Şirket içinde el sanatlarından hanımlar lokaline, gençlik evinden kongresine kadar birçok etkinlik alanı bulunan proje için yapı ruhsatı aldı. Detaylar haberimizde…

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ

emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Halkalı’da birçok sosyal ve kültürel etkinlikleri içinde barındıran yeni bir projeye başlıyor.  emlak konut projenin yapı ruhsatını aldığını Kap aracılığı ile duyurdu.  Proje kapsamında cami, el sanatları merkezi, hanımlar lokali, gençlik evi, aşevi, kütüphane, sergi alanı, konferans salonu ve 26 adet ticari ünite yer alıyor.  21 bin 205 metrekare alanı kapsayan Emlak Konut Halkalı projesinde toplam 34 adet bağımsız birim yer alıyor.

Emlak Konut GYO tarafından konuya ilişkin Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan açıklama şöyle;
“Şirketimiz mülkiyetinde bulunan İstanbul ili Küçükçekmece İlçesi Halkalı Mahallesi 859 Ada 2 Sosyal ve Kültürel Tesis Parselinde; Cami, El Sanatları Merkezi, Hanımlar Lokali, Gençlik Evi, Aşevi, Kütüphane, Sergi Alanı, Konferans Salonu ve 26 adet ticari üniteden oluşan toplam 34 adet bağımsız bölüm ile ortak kullanım alanlarına ait Yapı Ruhsatı 03.07.2018 tarihinde alınmıştır.”

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER