Anasayfa >

Emlak Konut GYO >

Emlak Konut’un Kampanyalı Konut Projeleri!

Emlak Konut’un Kampanyalı Konut Projeleri!

02 Temmuz 2018 Pazartesi, 14:01:17
Emlak Konut’un Kampanyalı Konut Projeleri!
Emlak Konut 5 projede cazip ödeme fırsatları sunuyor. Emlak Konut’un kampanyalı konut projeleri haberimizde…

emlak Konut GYO, 5 projede sunduğu kampanya ile cazip fiyat ve ödeme seçenekleri ile konut sahibi olma fırsatı sunuyor. İşte emlak konut kampanyalı konut projeleri

BAŞKENT EMLAK KONUTLARI
Ankara Çankaya’da yer alan Başkent Emlak Konutları projesinde 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alıyor. Fiyatların 669 bin TL’den başlangıç gösterdiği Başkent Emlak Konutları projesinde yüzde 5 peşinatla konut sahibi olma fırsatı sunuluyor. Peşin ödemede yüzde 30 indirim sunulan projede taksit ödemeleri ise hemen başlıyor.

NİĞDE EMLAK KONUTLARI
Niğde Emlak Konutları projesinde 2+1, 3+1, 3+1 dubleks ve 4+1 konut seçenekleri yer alıyor. Niğde Emlak Konutları fiyatları 335 bin TL’den başlıyor. Peşin ödemelerde yüzde 30 indirim yapılan projede yüzde 5 peşinatla ve ayda 2 bin 712 TL taksitle kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı sunuluyor.

GEBZE EMLAK KONUTLARI
Gebze Emlak Konutları prajesinde 2+1, 3+1, 4+1 ve 4+1 dubleks daire seçenekleri yer alıyor. Fiyatlar 371 bin TL’den başlıyor 789 bin TL’ye kadar yükseliyor. Peşin ödemelerde yüzde 20 indirim yapılan Gebze Emlak Konutları projesinde yüzde 5 peşinatla konu sahibi olunabiliyor. Projede 4 farklı ödeme seçeneği sulunuyor.

NEVŞEHİR EMLAK KONUTLARI
Nevşehir Emlak Konutları projesinde 2+1’den 4+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor. Projede fiyatlar 376 bin TL’den başlıyor. Yüzde 5, 20, ve 30 peşinatla konut sahibi olunabilen projede peşin ödemelerde ise yüzde 20 indirim yapılıyor.

ESENLER EMLAK KONUTLARI
Esenler Emlak Konutları projesinde peşin ödemelerde yüzde 20 indirim yapılıyor. Esenler Emlak Konutları projesinde 4 farklı ödeme seçeneği sunuluyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER