Anasayfa >

Emlak Konut GYO >

Körfezkent Emlak Konutları’nda Bayram Fırsatı! Başvurular Yarın Başlıyor!

Körfezkent Emlak Konutları’nda Bayram Fırsatı! Başvurular Yarın Başlıyor!

12 Haziran 2018 Salı, 09:59:55
Körfezkent Emlak Konutları’nda Bayram Fırsatı! Başvurular Yarın Başlıyor!
Körfezkent Emlak Konutları projesinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na ait dairelerde bayrama özel yeni bir kampanya başladı. Kampanya kapsamında sadece bin TL ön talep bedeli ile 2+1 daire sahibi olunabiliyor. 50 daire için ön talep toplama süreci yarın başlıyor…

Körfezkent emlak Konutları projesinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na ait dairelerde Bayrama özel yeni bir kampanya başladı.

Kampanya kapsamında 50 adet 2+1 daire bin TL ön talep bedeli ile satışa çıkacak. Turyap, fiyatları 165 bin TL’den başlayan 50 daire için 13-30 Haziran tarihleri arasında ön talep toplayacak.

6 ve 9 katlı 6 blokta toplam 196 adet konuttan oluşan projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alıyor. Satışı Turyap organizatörlüğünde gerçekleşen İzmit Körfez Kent emlak konut 3. Etap’ ta yer alan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na ait Emlak Konutları’ nda toplam 50 adet teslime, tapu devrine, kredi kullanımına, yerleşim ve yaşama hazır 2+1’lerin ön talep bedelleri bin TL.

Projeden konut almak isteyenlerin 30 Haziran 2018’de kadar bin TL ön talep bedelini yatırarak başvuruda bulunması gerekiyor.

Temmuz ayında 4 bin TL teminat ve Turyap hizmet bedeli yatırılacak süreçte,  satış onayının ardından ise yüzde 25’ i peşin, kalan miktar ise üç ay sonra nakden defaten veya banka kredisi ile ödeniyor.

Körfezkent Emlak Konutları projesinin yakınında; Körfezkent 1. 2. ve 4. Etaplar, Körfez Emlak Konut İlkokulu ve Ortaokulu, Körfez Emlak Konut İmam Hatip Lisesi, Grand Körfez İzmit Hotel, Körfez Devlet Hastanesi ve Çenederesi Mesire Alanı, ticari birimler, camiler  bulunuyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER