Anasayfa >

Emlak Konut GYO >

Emlak Konut Bahar Kampanyası 20 Haziran’a Uzatıldı!

Emlak Konut Bahar Kampanyası 20 Haziran’a Uzatıldı!

31 Mayıs 2018 Perşembe, 17:28:06
Emlak Konut Bahar Kampanyası 20 Haziran’a Uzatıldı!
Emlak Konut Bahar Kampanyası 2018’in süresi uzatıldı. Kampanya 20 Haziran’a kadar devam edecek. Detaylar haberimizde…

HABER:Şengül KIRMIZITAŞ

emlak Konut Bahar Kampanyası 20 Haziran’a kadar uzatıldı.  50 projeyi kapsayan kampanya kapsamında 30 Haziran 2017 tarihinden önce konut ya da ticari birim satın alan ve ödemesi emlak konut’a devam eden alıcılar (banka kredili satışlar hariç) alıcılar borcunun tamamını ya da en az yüzde 25’ini kapatması durumumda indirim fırsatı yakalıyor.

Emlak Konut Bahar Kampanyası 2018’den faydalanmak isteyenlerin şirkete yazılı talepte bulunmaları gerekiyor.

18 Nisan’da başlayan Emlak Konut Peşin Ödeme İndirimi 20 Haziran’da sona erecek. Borcunun bir kısmını ya da tamamını kapatmak isteyen alıcıların site yönetimine ait ödenmemiş olan aidat, sigorta, emlak vergisi gibi borçlarını kapatmaları gerekiyor.

Emlak Konut Bahar Kampanyası 2018 kapsamındaki 50 konut projesi şöyle;
Dream City Çerkezköy, Dumankaya Miks, Emlak Konut Başakşehir Evleri 1, 2, 3 ve 4, Emlak Konut Ispartakule Evleri, Emlak Konut Ispartakule Evleri 2, Emlak Knout Mavişehir Evleri, Emlak Konut Pelikan Sitesi, Ergene Vadisi, Etmesgut ticari üniteler, Evora İstanbul 1., 2.  Bölge, Gebze Emlak Konutları 1 ve 2, 1stanbul, Ağaoğlu My World, Ağaoğlu My World Europe, Elemdağ Emlak Konutları, Ataşehir ticari üniteler, Ayazma Emlak Konutları, Bahçekent Emlak Konutları 1, Bahçekent Emlak Konutları 2, Bahçekent Emlak Konutları 3, Burgazkent, Gebze Sosyal Tesis, Kent Plus Mimarsinan, Körfezken 1 ve 2, Körfezkent 3. Ve 4.etap, My Towerland, Nidakule Ataşehir, Novus Residence, Park Yaşam Mavişehir, Selimpaşa Emlak Konutları, Soyak Mavişehir, Soyak Park Aparts, Spradon Quartz, Stüdyo 24, Sultanbeyli Emlak Konutları, Şehirzar Konakları, Tuzla Emlak Konutları 1 ve 2, Unikonut, Yıldızkent 2, Yıldızkent 3, Misstanbul Evleri.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER