Anasayfa >

Emlak Konut GYO >

Emlak Konut Peşin Ödeme İndirimi 2018 Başladı! 50 Projede Bahar Fırsatı!

Emlak Konut Peşin Ödeme İndirimi 2018 Başladı! 50 Projede Bahar Fırsatı!

19 Nisan 2018 Perşembe, 13:25:44
Emlak Konut Peşin Ödeme İndirimi 2018 Başladı! 50 Projede Bahar Fırsatı!
Emlak Konut GYO 2018 bahar kampanyası başladı. Kampanya 50 projeyi kapsıyor…

emlak Konut GYO 2018 Bahar Kampanyası başladı. 50 projeyi kapsayan kampanyada borcunun tamamını ya da bir kısmını ödeyen alıcılara belirli oranlarda indirim yapılıyor.

emlak konut peşin ödeme indirimi 2018 projeleri kapsamında olan 50 proje şöyle;
1stanbul, Ağaoğlu My World, Ağaoğlu My World Europe, Elemdağ Emlak Konutları, Ataşehir ticari üniteler, Ayazma Emlak Konutları, Bahçekent Emlak Konutları 1, Bahçekent Emlak Konutları 2, Bahçekent Emlak Konutları 3, Burgazkent, Dream City Çerkezköy, Dumankaya Miks, Emlak Konut Başakşehir Evleri 1, 2, 3 ve 4, Emlak Konut Ispartakule Evleri, Emlak Konut Ispartakule Evleri 2, Emlak Knout Mavişehir Evleri, Emlak Konut Pelikan Sitesi, Ergene Vadisi, Etmesgut ticari üniteler, Evora İstanbul 1., 2.  Bölge, Gebze Emlak Konutları 1 ve 2, Gebze Sosyal Tesis, Kent Plus Mimarsinan, Körfezken 1 ve 2, Körfezkent 3. Ve 4.etap, Misstanbul Evleri, My Towerland, Nidakule Ataşehir, Novus Residence, Park Yaşam Mavişehir, Selimpaşa Emlak Konutları, Soyak Mavişehir, Soyak Park Aparts, Spradon Quartz, Stüdyo 24, Sultanbeyli Emlak Konutları, Şehirzar Konakları, Tuzla Emlak Konutları 1 ve 2, Unikonut, Yıldızkent 2, Yıldızkent 3…

KAMPANYA DAHİLİNDEKİ PROJELER HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ

Bu 50 projeden  30 Haziran 2017 tarihinden önce konut ve ticari alan satın alan ve ödemesi Emlak Konut’a devam eden alıcılar ve geçmiş döneme ait borç ve borca ilişkin tahakkuk etmiş veya edecek olan gecikme faizi de dahil olmak üzere alıcıların yazılı talepte bulunması gerekiyor.

Emlak Konut peşin ödeme indirimi 2018 bu 50 projeyi kapsıyor. 50 projenin dışında kalan projeler Emlak Konut Bahar Kampanyasına dahil olmuyor.

Emlak Konut peşin ödeme indirimi 18 Nisan ve 31 Mayıs tarihleri arasında geçerli  olacak.

BORCUN TAMAMINI KAPATMA DİLEKÇESİ İÇİN TIKLAYINIZ

BORCUN BİR KISMINI KAPATMA DİLEKÇESİ İÇİN TIKLAYINIZ

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ

 

 

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER