Anasayfa >

Emlak Konut GYO >

Emlak Konut Bizim Mahalle 3.Etap 8 Mayıs’ta ihaleye Çıkıyor!

Emlak Konut Bizim Mahalle 3.Etap 8 Mayıs’ta ihaleye Çıkıyor!

10 Nisan 2018 Salı, 14:40:55
 Emlak Konut Bizim Mahalle 3.Etap 8 Mayıs’ta ihaleye Çıkıyor!
Emlak Konut Bizim Mahalle 3.etap ihalesinin 1.oturumu 8 Mayıs Salı günü saat 11:00’da yapılacak…

emlak Konut Küçükçekmece Bizim Mahalle 3.etap arsa satışı karşılığı gelir paylaşımı işi ihalesinin 1.oturumu 8 Mayıs Salı günü saat 11:00’da ihaleye çıkıyor.

Küçükçekmece Halkalı Mahallesi 892 ada 1 parsel ve 883 ada 2 parselde konumlanan toplam 90 bin 790,26 metrekare arsa üzerinde ticaret+konut+ lise+ park karmasından oluşan bir proje planlanıyor.

emlak konut Bizim Mahalle 3.etap ihalesi sadece yerli firmalara açık olacak. Yabancı gerçek ya da tüzel kişiler tek başlarına ya da yerli ve yabancı gerçek ve tüzel kişiler ile iş ortaklığı veya konsorsiyum oluşturarak ihaleye katılamayacaklar.

İhaleye konu Emlak Konut Bizim Mahalle 3.etap arsasının plan notları şöyle;
•    Ticaret+konut alanlarında konut, iş merkezi, alışveriş merkezi, yönetim merkezi, otel, motel, rezidans, konaklama tesisi, sinema, tiyatro, müze vb. tesis alanları, ticaret, ofis, büro, lokanta, gazino, çarşı, çok katlı mağazalar, banka, finans kurumları yapılabilir. Bu işlevler bir arada kullanılabileceği gibi ayrı bloklar şeklinde de projelendirilebilir. Toplam emsal inaşat alanının en çok yüzde 30’u ticaret olarak ayrılabilir.

•    Ancak yol boyu ticaret oluşumunu sağlamak amacıyla 25 metre ve üzeri daha geniş yol akslarında cephe alan parsellerin zemin veya bodrum katlarının yola bakan kısımlarında ticaret düzenlemesi yer alacak olup, ticaret ve konut kullanımları ayrı ayrı projelendirilebileceği gibi aynı katta ticaret, konut ve otopark kullanımları karma olarak da düzenlenebilir. Bu alanlarda kat yükseklikleri konut kullanımlarında en yüksek 3,50 metreyi ticaret kullanımlarında ise en yüksek 4,50 metreyi asma katlı ticaret birimler tasarlanması durumunda en yüksek 6,50 metreyi geçemez.

•    TİCK: 3 alanlarında KASK:1,60’tır.
•    Donatı alanların  da E:1,00, Yençok: serbesttir.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER