Anasayfa >

Emlak Konut GYO >

Emlak Konut Ankara Saraçoğlu İhalesi 26 Nisan’da

Emlak Konut Ankara Saraçoğlu İhalesi 26 Nisan’da

22 Mart 2018 Perşembe, 12:16:56
Emlak Konut Ankara Saraçoğlu İhalesi 26 Nisan’da
Emlak Konut GYO, Ankara Çankaya Saraçoğlu Mahallesi projesini ihaleye çıkarıyor. Ankara Çankaya Saraçoğlu arsa satışı karşılığı gelir paylaşımı işi ihalesi 26 Nisan’da yapılacak…

emlak Konut GYO Ankara Saraçoğlu projesini ihaleye çıkarıyor. Ankara Çankaya Saraçoğlu arsa satışı karşılığı gelir paylaşımı işi ihalesinin birinci oturumu 26 nisan 2018 Perşembe günü saat 14:30’da yapılacak.

1940’lı yıllarda Emlak Bank tarafından yapılan ve lojman olarak kullanılan Saraçoğlu Mahallesi emlak konut tarafından yenilenecek. Uzun süredir atıl durumda kalan tarihi Saraçoğlu Mahallesi aslına uygun olarak yenilenecek.

Ankara Çankaya Namık Kemal/Yenişehir Mahallesi’nde konumlanan Emlak Konut Saraçoğlu projesi konut, ticaret ve turizm alanı karmasından oluşuyor. 87 bin metrekarenin konut+ticaret+turizm alanı, 13 bin 153 metrekarenin de park alanı olarak tasarlandığı proje 26 Nisan’da yapılacak olan ihale ile start alacak.

İhale ulusal firmalara açık olacak. Yabancı gerçek veya tüzel kişiler tek başlarına ya da yabancı gerçek ya da tüzel kişilerle ortaklık ve konsorsiyum oluşturarak  ihaleye katılamayacak.

HABER: Şengül KIRMIZITA  Ş

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER