Anasayfa >

Emlak Konut GYO >

Emlak Konutları 163 Bin TL’den 8 Şubat’ta Satışta

Emlak Konutları 163 Bin TL’den 8 Şubat’ta Satışta

30 Ocak 2018 Salı, 14:27:20
 Emlak Konutları 163 Bin TL’den 8 Şubat’ta Satışta
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, bakanlığa ait Emlak Konutları’ndaki dairelerini 8 Şubat’ta açık artırma ile satışa çıkarıyor. 1+1’den 4+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alırken fiyatlar ise 163 bin TL’den başlıyor…

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, bakanlığa ait Kayaşehir, Bahçekent ve Körfezkent emlak Konutları’ndaki dairelerini 8 Şubat’ta açık artırma ile satışa çıkarıyor.

emlak konutları Kayaşehir, Emlak Konutları Bahçekent ve Körfez Kent 3.etapta yer alan daireler Turyap tarafından açık artırma ile satışa çıkacak.

Açık artırmada 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler 163 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak. Emlak Konutları açık artırmasına 5 bin TL’den başlayan teminatla katılabilmek mümkün. Açık artırma sonrası satış onayının ardından yüzde 25 peşin kalan konut bedeli ise 3 ay sonra nakit olarak ya da banka kredisi ile ödenecek.

8.Şubat.2018 Perşembe günü Radisson Blu Otel Şişli İstanbul adresinde Turyap açık artırma  salonu’da  gerçekleşecek müzayede yöntemiyle satış internetten de canlı yayınla takip edilebilecek.  Satışa konu daireler Turyap’ın resmi web sitesinde incelenebiliyor.

Müzayedeye katılmak isteyen gerçek ve tüzel kişilerin, şartnamelerde belirtilen banka hesabına teminat yatırmaları gerekiyor. İstanbul dışındaki alıcı adayları ise teminat yatırıp TURYAP web sayfasından üye olarak internetten eş zamanlı teklif verebilecekler.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
Misafir - 25 Nisan 2018 Çarşamba, 15:13 ev fiyatlarının maliyetlerindeki artışı büyük isim yapmış firmaların tırmandırdığını düşünüyorum. orta gelir düzeyinde olan halkımız için sanki bu inşaatler yapılmıyor gibi CEVAPLA
DİĞER HABERLER