Anasayfa >

Emlak Konut GYO >

Emlak Konut Çankaya Oran Arsa İhalesi Yarın

Emlak Konut Çankaya Oran Arsa İhalesi Yarın

08 Kasım 2017 Çarşamba, 09:11:46
Emlak Konut Çankaya Oran Arsa İhalesi Yarın
Emlak Konut GYO, Ankara Çankaya Oran arsa satışı karşılığı gelir paylaşımı işini yarın ihaleye çıkarıyor…

emlak Konut GYO, Ankara Çankaya Oran arsa satışı karşılığı gelir paylaşımı işi ihalesinin 1.oturumu yarın saat 14:30’da yapacak.

İHALENİN 1.OTURUM SONUCU İÇİN TIKLAYINIZ

 

Ankara Çankaya Mühye Mahallesi’nde yer alan ihaleye konu arsa 25 bin 580 metrekare büyüklüğe sahip. Söz konusu arsa üzerinde konut, ticaret, park ve cami karmasından oluşan bir proje planlanıyor.

emlak konut Çankaya Oran arsasının plan notları şöyle;
• Ticaret-Konut alanlarında konut kullanımı ile birlikte yerel ve bölgesel ticari faaliyetler, alışveriş ve iş merkezleri, çok katlı mağaza, çarşı, showroom’lar, sosyal ve kültürel tesisler, idari tesisler, turistik tesisler, bürolar ile bunları destekleyici ticari nitelikli yapılar yer alabilir. Bu alanlarda E: 2.00 ve Yençok: 70,00 m’dir.

• Ticaret-Konut alanında toplam emsale esas inşaat alanının max. %40’ına kadar alan ticaret, geriye kalan alanlar ise konut kullanımına ayrılabilir.

• Orta yoğunluklu gelişme konut alanlarında E=1.50 ve Yençok: 27,00 m’dir.

• Cami Alanları; dini hizmet yerleri ve müştemilatlarına ayrılan alanlardır. Bu alanda cami, ibadethane, lojman ve dini kurs alanları yer alabilir. Cami alanlarında E: 1.50 Yençok: Serbesttir.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER