Anasayfa >

Emlak Konut GYO >

Emlak Konut Ankara Oran Arsasını 9 Kasım’da İhaleye Çıkarıyor

Emlak Konut Ankara Oran Arsasını 9 Kasım’da İhaleye Çıkarıyor

10 Ekim 2017 Salı, 17:21:45
Emlak Konut Ankara Oran Arsasını 9 Kasım’da İhaleye Çıkarıyor
Emlak Konut GYO Ankara Çankaya Oran arsa satışı karşılığı gelir paylaşımı işini 9 Kasım’da ihaleye çıkarıyor…

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ

emlak Konut GYO, Ankara Çankaya Oran arsasını ihaleye çıkarıyor. emlak konut  Ankara Çankaya Oran arsa satışı karşılığı gelir paylaşımı işi ihalesinin 1.oturumu  9 Kasım 2017 Perşembe günü saat 14:30’da yapılacak.


İhaleye konu arsa Ankara Çankaya Mühye Mahallesi’nde konumlanıyor. Toplam 25 bin 580,59 metrekare büyüklüğündeki arsa üzerinde konut, ticaret, cami alanı ve park alanından oluşan karma bir proje yapılabilecek.


PLAN NOTLARI
• Ticaret-Konut alanlarında konut kullanımı ile birlikte yerel ve bölgesel ticari faaliyetler, alışveriş ve iş merkezleri, çok katlı mağaza, çarşı, showroom’lar, sosyal ve kültürel tesisler, idari tesisler, turistik tesisler, bürolar ile bunları destekleyici ticari nitelikli yapılar yer alabilir. Bu alanlarda E: 2.00 ve Yençok: 70,00 m’dir.


• Ticaret-Konut alanında toplam emsale esas inşaat alanının max. %40’ına kadar alan ticaret, geriye kalan alanlar ise konut kullanımına ayrılabilir.


• Orta yoğunluklu gelişme konut alanlarında E=1.50 ve Yençok: 27,00 m’dir.


• Cami Alanları; dini hizmet yerleri ve müştemilatlarına ayrılan alanlardır. Bu alanda cami, ibadethane, lojman ve dini kurs alanları yer  alabilir. Cami alanlarında E: 1.50 Yençok: Serbesttir.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER