Anasayfa >

Emlak Konut GYO >

Emlak Konut Bizim Mahalle 2.Etap İhalesi Bugün

Emlak Konut Bizim Mahalle 2.Etap İhalesi Bugün

28 Eylül 2017 Perşembe, 13:33:30
Emlak Konut Bizim Mahalle 2.Etap İhalesi Bugün
Emlak Konut Bizim Mahalle 2.etap bugün ihaleye çıkıyor. İhale saat 14:30’da gerçekleşek…

emlak Konut Küçükçekmece Bizim Mahalle 2.etap arsa satış karşılığı gelir paylaşımı işi ihalesinin 1.oturumu bugün saat 14:30’da yapılacak.

Toplam 157 bin 315 metrekare alan kapsayan emlak konut Bizim Mahalle 2.etapta ticaret, konut, anaokulu, ortaokul ve park alanında oluşan karma bir proje planlanıyor.PLAN NOTLARI
 • Ticaret + Konut alanlarında; konut, iş merkezi, alışveriş merkezi, yönetim merkezi, otel, motel, rezidans, konaklama tesisleri, sinema, tiyatro, müze v.b. kültürel tesis alanları, ticaret, ofis, büro, lokanta, gazino, çarşı, çok katlı mağazalar, banka, finans kurumları yapılabilir. Bu işlevler bir arada kullanılabileceği gibi, ayrı bloklar şeklinde de projelendirilebilir. Toplam emsal inşaat alanının en çok %30’u ticaret olarak ayrılabilir.
• Ancak yol boyu ticaret oluşumunu sağlamak amacıyla 25 m ve üzeri daha geniş yol akslarından cephe alan parsellerin zemin veya bodrum katlarının yola bakan kısımlarında ticaret düzenlemesi yer alacak olup, ticaret ve konut kullanımları ayrı ayrı projelendirileceği gibi aynı katta ticaret, konut ve otopark kullanımları karma olarak da düzenlenebilir. Bu alanlarda kat yükseklikleri; konut kullanımlarında en yüksek 3,50 m’yi, ticaret kullanımlarında en yüksek 4,50 m’yi, asma katlı ticari birimler tasarlanması durumunda en yüksek 6,50 m’yi geçemez.
• TİCK-4 alanlarında KAKS: 1.60, Yençok: 14 kattır. • TİCK-5 alanlarında KAKS: 1.65, Yençok: 14 kattır.
• Donatı alanlarında E: 1.00, Yençok = SERBEST'tir
 

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER