Anasayfa >

Emlak Konut GYO >

Emlak Konut Bizim Mahalle 1.Etap İhalesi Bugün

Emlak Konut Bizim Mahalle 1.Etap İhalesi Bugün

26 Eylül 2017 Salı, 09:29:02
Emlak Konut Bizim Mahalle 1.Etap İhalesi Bugün
İstanbul Küçükçekmece Bizim Mahalle 1.etap arsa satışı karşılığı gelir paylaşımı işi bugün ihaleye çıkıyor…

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ

emlak Konut GYO, İstanbul Küçükçekmece Bizim Mahalle 1.etap arsa satışı karşılığı gelir paylaşımı işini bugün saat 14:30’da ihaleye çıkarıyor.

İHALE SONUCU İÇİN TIKLAYINIZ


emlak konut Bizim Mahalle 1.etap ihalesi Emlak Konut GYO genel müdürlüğü ihale salonunda gerçekleşecek.


İhaleye konu arsanın plan notları şöyle;
• Ticaret + Konut alanlarında; konut, iş merkezi, alışveriş merkezi, yönetim merkezi, otel, motel, rezidans, konaklama tesisleri, sinema, tiyatro, müze v.b. kültürel tesis alanları, ticaret, ofis, büro, lokanta, gazino, çarşı çok katlı mağazalar, banka, finans kurumları yapılabilir. Bu işlevler bir arada kullanılabileceği gibi, ayrı bloklar şeklinde de projelendirilebilir. Toplam emsal inşaat alanının en çok %30’u ticaret olarak ayrılabilir.

• Ancak yol boyu ticaret oluşumunu sağlamak amacıyla 25 m. ve üzeri daha geniş yol akslarından cephe alan parsellerin zemin veya bodrum katlarının yola bakan kısımlarında ticaret düzenlemesi yer alacak olup, ticaret ve konut kullanımları ayrı ayrı projelendirileceği gibi aynı katta ticaret, konut ve otopark kullanımları karma olarak da düzenlenebilir. Bu alanlarda kat yükseklikleri; konut kullanımlarında en yüksek 3,50 m.’yi, ticaret kullanımlarında en yüksek 4,50 m.’yi, asma katlı ticari birimler tasarlanması durumunda en yüksek 6,50 m.’yi geçemez. TİCK-3 Alanlarında KAKS:1.60, Yençok: 12 Kattır.

• Donatı alanlarında; E:1.00, Yençok = SERBEST ' tir.
 

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER