Anasayfa >

Emlak Konut GYO >

Kayaşehir Emlak Konut Evleri’nde Son 150 Daire Satışa Çıkıyor

Kayaşehir Emlak Konut Evleri’nde Son 150 Daire Satışa Çıkıyor

11 Eylül 2017 Pazartesi, 13:48:54
Kayaşehir Emlak Konut Evleri’nde Son 150 Daire Satışa Çıkıyor
Kayaşehir Emlak Konut Evleri projesindeki hemen teslim son 150 daire satışa çıkmaya hazırlanıyor…

Kayaşehir emlak Konut Evleri projesinde teslime hazır son 150 daire satışa çıkmaya hazırlanıyor.


emlak konut Evleri Kayaşehir fiyatlarının  5 bin TL ile 7 bin 500 arasında değiştiğini belirten  Turyap İcra Kurulu Üyesi Bilge Özdemir, Emlak Konut Evleri'nin ise 3 bin 500 TL ortalama metrekare fiyatıyla TOKİ, Emlak Konut, Başakşehir Belediyesi ve özel sektörün katkılarıyla ev almak isteyenlere büyük bir alım fırsatı sunduğunu söyledi.

EMLAK KONUTLARI 3’DE METREKARESİ 3 BİN 500 TL
Emlak Konutları 3’te fiyatların 3 bin 500 TL’den başladığını belirten Özdemir, fiyatların gelecek sene 4 bin 500 TL’yi bulacağını ifade etti.


Emlak Konut öncülüğünde planlanan kampanyalar ile birlikte 2017 son çeyreğinde bölgede büyük bir hareketlenme beklediklerini ifade eden Özdemir, “Kent ölçeğinde proje bazlı gelişen bölgede arsa stoku hızla azalıyor. Bu durum gayrimenkul tercihinde bulunan ve elinde stok bulunduran projeler için avantaj teşkil ediyor. Bölgede, kısıtlı arsa stok yapısı ve artan inşaat maliyeti göz önüne alındığında metrekaresi 4 bin TL altında satış fiyatları alım fırsatı olarak değerlendirilmelidir. Geliştirilmekte olan projelerin yakın çevrelerinde konumlu arazi stok yapıları incelendiğinde bölgede kamu arazi stokundaki daralma arsa maliyetlerinin artmasına, dolayısıyla gayrimenkul değerlerinin yukarıya doğru ivme kazanmasına sebep olacaktır. 233 bin TL’den  başlayan Emlak Konut Başakşehir Evleri-Kayaşehir'de 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1'den oluşan teslime hazır dairelerde bu avantajın devam eden satış sürecinde değerlendirilmesini öneriyorum." dedi.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
Misafir - 07 Kasım 2017 Salı, 23:08 3.havalımanına yakın projeler için kontakt tellutfen CEVAPLA
DİĞER HABERLER