Anasayfa >

Emlak Konut GYO >

Emlak Konut Zeytinburnu Beştelsiz İhalesi Bugün

Emlak Konut Zeytinburnu Beştelsiz İhalesi Bugün

06 Haziran 2017 Salı, 09:01:14
Emlak Konut Zeytinburnu Beştelsiz İhalesi Bugün
Emlak Konut Zeytinburnu Beştelsiz arsa satışı karşılığı gelir paylaşımı işi bugün ihaleye çıkıyor…

emlak Konut GYO, Zeytinburnu Beştelsiz arsa satışı karşılığı gelir paylaşımı işini bugün ihaleye çıkarıyor.


İki oturum şeklinde gerçekleşecek olan ihalenin ilk oturumu bugün saat 14:30’da emlak konut GYO Genel Müdürlük ihale salonunda yapılacak.

İHALEYİ KAZANAN ŞİRKETİ ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ


İhaleye konu arsa, İstanbul Zeytinburnu Beştelsiz Mahallesi 3327, 3329, 3330, 3331 ada 1 parselde konumlanıyor.


Toplam 61 bin 845,99 metrekare arsa üzerinde ticaret+konut+otel+dini tesis alanından oluşan bir karma proje yapılabilecek.


PLAN NOTLARI
 • Ticaret alanında TAKS:0,50'dir. Ticaret alanında iş merkezi, ofis, büro, alışveriş merkezi, çok katlı mağaza çarşı, sinema, tiyatro, müze, lokanta, banka, finans kurumları ve kat otoparkı yapılabilir.


• Ticaret-Konut alanında emsal inşaat alanının %80’ine kadar konut yapılabilir. Bu alanda yapılacak ticari birimlerde; iş ve alışveriş merkezleri, perakende ticaret, ofis, büro, özel sosyal ve kültürel tesisler, restoran, otopark, spor, eğlence, dinlenme, kapalı havuz, balo-konferans-sergi salonları, sinema, rezidans, özel eğitim tesis alanı, özel sağlık tesis alanı, vb. yer alabilir ve bu işlevler bir orana bağlı kalınmaksızın bir arada kullanılabilir.


• Ticaret-Turizm alanında her türlü turizm tesisleri (otel, motel, apart otel), iş ve alışveriş merkezleri, perakende ticaret, ofis, büro, özel sosyal ve kültürel tesisler, restoran, otopark, spor, eğlence, dinlenme, kapalı havuz, balo-konferans-sergi salonları, sinema, vb. yer alabilir.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER