Anasayfa >

Emlak Konut GYO >

Emlak Konut’tan Küçükçekmece’de 8 Bin Konutluk Yeni Proje

Emlak Konut’tan Küçükçekmece’de 8 Bin Konutluk Yeni Proje

13 Mayıs 2017 Cumartesi, 15:53:15
  Emlak Konut’tan Küçükçekmece’de 8 Bin Konutluk Yeni Proje
Emlak Konut GYO, İstanbul Küçükçekmece’de 7-8 bin konutluk yeni proje hayata geçirmeye hazırlanıyor. Şirket projeyi 2017’nin son çeyreğinde ihaleye çıkarmayı planlıyor…

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden emlak Konut GYO, projelerine bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor.  emlak konut Küçükçekmece’de 7-8 bin konutluk dev bir şehir kuracak. Şirket arsa için 2017’nin son çeyreğinde ihaleye çıkmayı planlıyor.

Emlak Konut Küçükçekmece projesi 1 milyon metrekare alan üzerinde yükselecek. Deniz ve göl manzarasına hakim konumda yer alan proie 7-8 etaptan oluşacak.

İNŞAATÇILAR FİNANSMANA FOKUSLANMALI

Türk müteahhitlik sektörünün kendini sürekli yenilediğini belirten Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, "Her yeni projede üstüne daha farklı ne ekleyebiliriz diye düşünülüyor. Farklı mimariler ve çok yüksek standartlarda daire içi malzemeler kullanılıyor. Bunlar güzel gelişmeler ancak satınalma gücü de göz önüne alındığında projelerde israfa kaçacak malzemeden kaçınmak gerekiyor. İnşaat firmaları bundan sonra yapacağı konut projelerinde finansman konusuna da fokuslanmalı. Konut alıcısının finansmana kalay ulaşımı şart" şeklinde konuştu.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
Misafir - 24 Mayıs 2017 Çarşamba, 02:18 emlakkonut birazda orta gelirli vatandaş için daire inşa etseçokiyiolur,%25peşin şukadar taksit deniliyor fakat daire fiatları700ila 1trilyon lira arası oluyor. bu daireler tamamen üst gelir seviyesine hitapediyor.ergün gürpınar CEVAPLA
DİĞER HABERLER