Anasayfa >

Emlak Konut GYO >

Kayaşehir Emlak Konutları Ön Talep Toplamaya Başladı! 220 Bin TL!

Kayaşehir Emlak Konutları Ön Talep Toplamaya Başladı! 220 Bin TL!

27 Mart 2017 Pazartesi, 10:44:17
 Kayaşehir Emlak Konutları Ön Talep Toplamaya Başladı! 220 Bin TL!
Kayaşehir Emlak Konutları bin TL bedel ile ön talep toplamaya başladı. Kayaşehir Emlak Konutları fiyatları 220 bin TL’den başlıyor…


Kayaşehir emlak Konutları projesinde ön talep toplama süreci başladı.


İstanbul emlak konut Başakşehir Evleri- Kayaşehir’de, 20 Mart-15 Nisan tarihleri arasında bin  TL ön talep bedeli ile başlayacak satış süreci; 15-30 Nisan tarihleri arasında yüzde 25 peşinata tamamlanacak; kalan bakiye ile nakden defaten ve/veya konut kredisi ile 3 ay içinde ödenmesi ile sonuçlanacak.


Emlak Konut Kayaşehir Evleri projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alıyor. Konut teslimleri hemen yapılan Kayaşehir Emlak Konutları fiyatları 220 bin TL’den  başlıyor.


Emlak Konut Başakşehir Evleri’ni Başakşehir ve Kayaşehir’deki projeler ile karşılaştıran Turyap’ın Satış ve Pazarlamadan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Bilge Özdemir; ön talep ile satışa çıkardıkları konutların topraktan ve maketten satılan projelere göre %50’ye yakın kazanç sağlayacağını öngördüklerini, birkaç yıl içinde teslim edilecek proje fiyatları ile karşılaştırıldığında 1+1 daire fiyatına 3+1 alınabildiğini söyledi.


Projede en büyük avantajın fiyat olduğunu söyleyen Özdemir sözlerine şöyle devam etti: ‘‘Kayaşehir bölgesinde metrekare satış değerlerinin 5 Bin TL seviyelerinde olduğu pazarda 3 Bin TL seviyelerinde ev alma avantajı sağlıyoruz. Daire brüt alanları ile net alanları karşılaştırıldığında metrekare kaybı yok denecek kadar az, alıcılar sadece kullanacakları alanlara bedel ödeyecekler. Tapular devre hazır olduğu için iş ortaklığı yaptığımız bankalardan Turyap’a özel kredi oranları ile bedelin yüzde 75’ine kadar konut kredisi kullanabilecekler’’ dedi.SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER