Anasayfa >

Emlak Konut GYO >

Emlak Konut Körfezkent 3.Etap Ön Talep Toplamaya Başladı

Emlak Konut Körfezkent 3.Etap Ön Talep Toplamaya Başladı

14 Mart 2017 Salı, 11:42:42
 Emlak Konut Körfezkent 3.Etap Ön Talep Toplamaya Başladı
Emlak Konut güvencesiyle yükselen Körfezkent 3.etap projesinde ön talep toplama süreci başladı. Körfezkent 3.etap satılık daire fiyatları 167 bin 200 TL’den başlıyor…

Turyap, Körfezkent 3.etap için ön talep toplamaya başladı. Körfezkent 3.etap emlak Konut için başvurular 31 Mart’ta sona eriyor. Bu süreç içinde toplanacak ön taleplerin satış süreci ise Nisan ayında tamamlanacak.


Körfezkent 3.etap projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri yer alıyor. Körfezkent 3.etap satılık daire fiyatları 167 bin 200 TL’den başlıyor.


Projeye bin TL karşılığında ön talepte bulunabiliyor. Ön talep bedeli satış ofisinde peşin ya da kredi kartı ile ödeniyor.


Yüzde 25 peşinatla konut sahibi olunabilen Körfezkent 3.etap projesinde teslimler hemen yapılıyor. Oturuma hazır projede konutların yanı sıra ortaokul, cami ve ticari birimler yer alıyor.


TOPRAKTAN ALAN KAZANIR DEVRİ BİTTİ
Topraktan alan kazanır mantığının tersine döndüğünü belirten Turyap Pazarlama ve Satış İcra Kurulu Üyesi Bilge Özdemir, şimdi bitmiş konutları alan kazanıyor dedi.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER