Anasayfa >

Emlak Konut GYO >

Başakşehir ve Kayaşehir Emlak Konutları 177 Bin TL’den Satışta

Başakşehir ve Kayaşehir Emlak Konutları 177 Bin TL’den Satışta

03 Mart 2017 Cuma, 10:29:22
 Başakşehir ve Kayaşehir Emlak Konutları 177 Bin TL’den Satışta
Başakşehir ve Kayaşehir Emlak Konutları 177 bin TL’den satışa çıktı. Satış Turyap tarafından yapılıyor…

Başakşehir ve Kayaşehir emlak Konutları’nda açık satış dönemi başladı. Turyap, emlak konut proje portföylerinde müzayedelere ilave olarak açık satış sistemini entegre etti. Bu kapsamda Başakşehir Emlak Konutları 177 bin TL’den başlayan fiyatlarla açık satışa çıktı.


Başakşehir Emlak Konutları projesi Turyap aracılığı ile satışta. İsteyenler Turyap’ın web sitesi üzerinden teklif verebiliyor.
1+1’den 4+1’e daire seçenekleri ile Bahçekent Emlak Konutları 177 Bin TL’den; Kayaşehir Emlak Konutları ise 186 Bin TL’den başlıyor.


T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı güvencesi  ve Turyap’ın gayrimenkul sektöründe arz ve talep yapısını, pazar ve piyasa gerçeklerini iyi bilmesiyle doğru ürünün her zaman sattığını belirten Turyap Pazarlama ve Satış İcra Kurulu Üyesi Bilge Özdemir,‘‘ Turyap, 400’e yakın temsilciliği ve iki bine yakın profesyonel satış gücü ile büyük bir gayrimenkul pazarlama ve satış ağına sahip. T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na ait Emlak Konut proje portföylerinde uyguladığımız müzayedelere  ilave olarak açık satış sistemini entegre ediyoruz. Bünyemizde geliştirilen tele marketing bölümünde günde 200’e yakın gayrimenkul talebine yanıt veriliyor. Gelen talep yapısı; bölge, konut tipi, bütçe ve satın alım amaçları değerlendirerek, proje portföyleri ile eşleştirilip, satışlara yön veriyor. Proje Pazarlama ve Satış bölümlerimiz ile Temsilciliklerimizin gücü, projelerde konumlu tanıtım ve satış ofislerimize yansıtılıyor, çok kısa süre içinde satış kapatılıyor’’ dedi.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
Misafir - 26 Mart 2017 Pazar, 17:50 Nekadar peşi istiyorsunuz CEVAPLA
DİĞER HABERLER