Anasayfa >

Emlak Konut GYO >

Emlak Konut Başakşehir ve Bahçekent Evleri 176 Bin TL’den Satışa Çıkıyor

Emlak Konut Başakşehir ve Bahçekent Evleri 176 Bin TL’den Satışa Çıkıyor

23 Şubat 2017 Perşembe, 10:43:15
 Emlak Konut Başakşehir ve Bahçekent Evleri 176 Bin TL’den Satışa Çıkıyor
Emlak Konut Başakşehir Evleri ve Bahçekent Emlak Konutları 28 Şubat’ta açık artırma ile satışa çıkıyor. Fiyatlar 176 bin TL’den başlıyor…

emlak Konut GYO, Başakşehir Evleri ve Bahçekent emlak konutları kapsamındaki 79 konutu 28 Şubat Salı günü açık artırma ile satışa çıkarıyor.


Satış Turyap tarafından yapılacak. Konut teslimleri hemen yapılan projelerde fiyatlar ise 176 bin TL’den başlıyor.


Emlak Konut Başakşehir Evleri’nde ve Bahçekent Emlak Konutları kapsamındaki 79 konut 28 Şubat 2017 Salı günü saat 13.30’da Akbatı Karşısı-Esenyurt/ Nidya Hotel’de açık artırmaya çıkarıyor.


Alıcı adayları tarafından en çok talep gören Başakşehir Kayabaşı’nda 40, Bahçekent’te ise 39 konut için teklif alınıyor.

 
 5 Bin TL'den başlayan teminatla açık artırmaya katılmanın ardından bir ay sonra yüzde 25'i, kalan ödeme de üç ay içinde nakit veya alıcının dilediği bankadan konut kredisi kullanması ile ödenebiliniyor. Teminat bedelleri şartnamede belirtilen tutarlarda ilgili Turyap hesabına 28 Şubat 2017 tarihine kadar nakit olarak yatırılıyor.


Müzayede öncesi, katılımcılar satışa sunulan taşınmazlarla ilgili detaylı bilgilere Turyap’ın web sayfası üzerinden ulaşabiliyor. Satış şartnamesindeki koşulları yerine getirenler ve belirtilen teminat tutarını ödeyenler önkoşulsuz ve kontenjan sınırı olmadan müzayedeye katılabiliyor.


Proje inşaatı süren Türkiye'nin ve Avrupa'nın en büyük şehir hastanesi ile botanik bahçenin arasında yer alıyor. Kanal İstanbul güzergahında,  yakın zamanda açılmış olan 3. Köprü bağlantısı, yapımı devam eden 3. Havalimanı'na yakınlığı ile sahiplerine katma değer sağlıyor. Yüz futbol sahası büyüklüğündeki Botanik Park’a komşu olan daireler doğayla iç içe konforlu bir yaşam avantajı sağlıyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER