Anasayfa >

Emlak Konut GYO >

50 Projede Yüzde 20 İndirim

50 Projede Yüzde 20 İndirim

29 Temmuz 2016 Cuma, 10:38:48
50 Projede Yüzde 20 İndirim
Emlak Konut GYO, borcunu peşin kapatana yüzde 20 indirim yapıyor. Kampanya 1-31 Ağustos tarihleri arasında geçerli olacak…

emlak Konut GYO, yeni bir kampanya daha başlattı. “İndirimli Satış Kampanyası” kapsamında emlak konut GYO’dan daha önce ev alanlar borçlarını peşin kapatmaları durumunda yüzde 20 indirim kazanıyor.

1 Ağustos-31 Ağustos tarihleri arasında geçerli olacak yeni kampanyayla; Emlak Konut'tan daha önce konut ya da ticari ünite satın alanlar, borçlarını peşin olarak kapatmaları halinde yüzde 20 indirim kazanacak.Kampanya toplam 50 projeyi kapsıyor.


Emlak Konut GYO, indirimli satış kampanyasını KAP aracılığı ile şöyle duyurdu;

"Şirketimizin Anahtar Teslimi usulüne göre ürettiği veya paylaşım sonrası satışı doğrudan tarafımızdan gerçekleştirilen projelerde, taksit ödemeleri devam eden Alıcılarımızın borç tutarlarını kapatmaları durumunda , güncel borç bakiyeleri üzerinden %20 indirim uygulanacaktır. Kampanya 01.08.2016 – 31.08.2016 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Satışı Yüklenicilerimiz tarafından halihazırda devam eden Arsa Satışı Karşılığı Gelir paylaşımı işine göre üretilen projeler kapsam dışındadır. "

Emlak Konut’un indirim kampanyasının yanı sıra bir de 'TÜFE'li Satış Kampanyası” bulunuyor. Bu kampanya; yüzde 20 peşin,  0.70 faizle ve 120 aya kadar vadeli konut sahibi olma fırsatı sunuyor.

Emlak Konut Kampanyasının Detayları İçin Tıklayınız

HABER: Şengül KIRMIZTAŞ

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER