Anasayfa >

Diğer Projeler >

Narven Termal Kasaba'sına Macera Parkı

Narven Termal Kasaba'sına Macera Parkı

18 Temmuz 2018 Çarşamba, 11:47:15
Narven Termal Kasabasına Macera Parkı
Bolu'da 450 dönümlük arazide yükselen Narven Termal Kasaba’nın 30 dönümlük ormanlık arazisine macera parkı kuruldu. Parkın içinde 320 metre uzunluğunda zipline hattı, 34 etaptan oluşan 5 farklı ip parkuru, 12 metrelik salıncak, 12 metrelik Powerfun ve 13 metrelik tırmanma duvarı yer alıyor. Macera parkının içinde ayrıca okçuluk sahası, ATV parkurları, mini-kart pisti de bulunuyor...

Türkiye'nin en büyük termal turizm yatırımlarından biri olan Narven Termal Kasaba’da macera parkı kuruldu. Macera parkının içinde 320 metre uzunluğunda zipline hattının yanı sıra 34 etaptan oluşan 5 farklı ip parkuru, 12 metrelik dev salıncak, 12 metrelik Powerfun ve 13 metrelik tırmanma duvarı yer alıyor. Parkın içinde ayrıca okçuluk sahası, atv parkurları, mini-kart pisti de bulunuyor.

Narven A.Ş. Genel Müdürü Serdar Yıldız, macera parkı ile termal turizmi gençler için de tercih edilebilir hale getirmeyi amaçladıklarını söyledi. Yıldız, macera parkını Bolu'da 450 dönümlük arazide yükselen Narven Termal Kasaba’nın 30 dönümlük ormanlık arazisine kurduklarını aktardı.

2016 yılında tesisin içinde Narven Spor Kulübü’nü kurduklarını belirten Yıldız, "Kulüp aktivitelerimiz çerçevesinde konuklarımız basketbol, futbol, doğa yürüyüşü, satranç, masa tenisi, bilardo, yüzme, pilates, bisiklet gibi birbirinden farklı birçok spor dalında faaliyet gösterebiliyorlar” dedi.

YATIRIM 300 MİLYON TL'Yİ AŞTI
Tapulu Hisseli Garyimenkul Sistemi ile satış yapan Narven’in 300 Milyon TL’lik yatırımı aştığına dikkat çeken Yıldız şöyle konuştu: “Bugüne kadar 20 bine yakın tapulu hisseli gayrimenkul satışı yaptık. 2018 yılı içerisinde de yatırımlarımız devam ediyor. Konut yatırımının yanı sıra tesisimizin sosyal alanlarında da önemli yatırımları hayata geçirdik. Bu kapsamda sadece bu yıl 600 kişilik Açık Büfe Restorant, 100 kişilik Et Restoran, 3 katlı Kitap Kafe ve Macera Parkı’nı faaliyete geçirdik. Bizim ve bölgemiz için çok önemli olan beş yıldızlı otelimizin de projelendirme çalışmalarına başladık.”

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER