Anasayfa >

Diğer Projeler >

Esenlere 500 Yataklı Yeni Devlet Hastane Geliyor

Esenlere 500 Yataklı Yeni Devlet Hastane Geliyor

27 Mart 2018 Salı, 17:01:18
Esenlere 500 Yataklı Yeni Devlet Hastane Geliyor
Esenler’de 500 yataklı yeni devlet hastanesi yapılacak. Askeri bölgenin ilk etabında yapılacak olan hastanenin proje çalışmaları başladı…

Esenler’e 500 yataklı yeni devlet hastanesi geliyor. 103 yataklı Esenler Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’nden sonra 500 yataklı ikinci devlet hastanesi için de düğmeye basıldı.

Askeri bölgenin ilk etabında yükselecek olan Esenler 500 yataklı yeni devlet hastanesi için proje çalışmaları başladı.

Modern teknoloji ile donatılacak olan hastane tamamlandığında hemen her branşta hizmet verecek. Yeni Esenler Devlet Hastanesi, otel konforunda günümüz şartlarına ve imkanlarına uygun, hastaların ve çalışanların tüm isteklerini karşılayan bir hastane olacak.
Proje hakkında bilgi veren Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, Sürekli gelişen ilçemize her branşta hizmet verecek poliklinikleriyle bir devlet hastanesi daha kazandırıyoruz. Sağlık Bakanlığımız ile tüm görüşmeleri yaptık. Yerimizi belirledik, proje çalışmalarına başlandı. Son teknolojik tıbbi cihazlarla donatılacak bu modern dev hastanemiz hem Esenler halkına, hem de komşu ilçelerdeki vatandaşlarımıza hizmet verecek. Bölgemizde büyük bir ihtiyacı karşılayacak, hastanemiz şimdiden hayırlı olsun" dedi.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER