Anasayfa >

Diğer Projeler >

Somerset Maslak İstanbul’da Ev Konforunda Otel Dairesi

Somerset Maslak İstanbul’da Ev Konforunda Otel Dairesi

15 Kasım 2017 Çarşamba, 12:26:46
Somerset Maslak İstanbul’da Ev Konforunda Otel Dairesi
Maslak 1453 projesi içerisinde yer alan Somerset Maslak İstanbul, görücüye çıktı. 22 Ağustos’ta kapılarını açan otelde bir gecelik konaklamanın maliyeti açılışa özel 400 TL…

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ

Maslak 1453 projesi içerisinde yer alan Somerset Maslak İstanbul görücüye çıktı. Ağustosta kapılarını açan otel, bugün düzenlenen toplantı ile kamuoyuna tanıtıldı.

Singapur kökenli Ascott Limited tarafından işletilen Somerset Maslak İstanbul, 165 otel dairesi ile ev konforunda otel hizmeti sununuyor.

Otelde stüdyodan 4+1’e ve penthouse kadar 7 farklı tipte oda seçeneği sunuluyor. Somerset Maslak İstanbul’da konaklama fiyatları açılışa özel kısa bir süreliğine 400 TL+KDV’den başlıyor.

Her bir odanın ev konseptinde tasarlandığı Somerset Maslak İstanbul’da dairelerin tümünde tam teçhizatlı mutfak, ayrı oturma ve yemek odaları da bulunuyor. Odaların yüzde 90’ının ise kendine ait geniş terasları yer alıyor.

Kullanıma hazır ve eşyalı rezidans dairelerinden oluşan Somerset Maslak İstanbul’da 24 saat açık resepsiyon, günlük oda temizliği, kablosuz internet, vale, bebek bakıcılığı ve elektronik kart erişimiyle güçlendirilen güvenlik hizmeti veriliyor.

Maslak’ta Nişantaşı Üniversitesi ve İstanbul Teknik Üniversitesi gibi eğitim kurumlarına çok yakın konumda yer alan Somerset Maslak İstanbul Otelde, çocuk oyun odası, kahvaltı odası, spor salonu, lounge ve yüzme havuzu da bulunuyor.

HEDEF 1 YILDA YÜZDE 70 DOLULUK
22 Ağustos’ta ilk kez hizmete açılan Somerset Maslak İstanbul’un şu anda yüzde 15 doluluğa ulaştığını belirten Ascott Genel Müdürü Mine Tan Balto, hedeflerinin bir yıl içinde yüzde 70 doluluğa ulaşmak olduğunu söyledi.

2020’YE KADAR 90 BİN ODA
Ascott Orta Doğu&Türkiye Sorumlusu Vincent Miccolis, Somerset Maslak İstanbul’un 10+5 yıllığına işletmesini üstlendiklerini belirtti. Türkiye’nin farklı illerinde de yatırıma sıcak baktıklarını belirten Miccolis, Ascott’un 85 milyon dolarlık portföye sahip olduğunu ve 2020’ye kadar 90 bin oda kapasitesine ulaşmayı hedeflediklerini söyledi.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER