Anasayfa >

Diğer Projeler >

Gebze Gençlik Merkezi Projesinin İhalesi Yapıldı

Gebze Gençlik Merkezi Projesinin İhalesi Yapıldı

08 Haziran 2017 Perşembe, 12:06:15
Gebze Gençlik Merkezi Projesinin İhalesi Yapıldı
Gebze Gençlik Merkezi projesini için ilk adım atıldı. Projenin ihalesi gerçekleşti…

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından Gebze’de hayata geçilecek olan gençlik merkezi projesi için ilk adım atıldı.

İki firmanın katılım gösterdiği, ihalede en düşük teklifi 15 milyon 549 bin TL ile Milenyum İnşaat verirken, en yüksek teklifi ise 17 milyon 998 bin TL ile AtlasBK İnş, Bozkar İnşaat ortaklığı verdi. İhale komisyonu teklifleri değerlendirdikten sonra yüklenici firma belli olacak.


Gebze Gençlik Merkezi ihalesi yapıldı. 11 bin 200 metrekare alan üzerinde yükselen Gebze Gençlik Merkezi projesinin 400 günde tamamlanması planlanıyor.


Kültür merkezi, bodrum alt zemin, üst zemin, bir, iki ve üç olmak üzere 6 kat şeklinde inşa edilecek olan projenin 5 bin metrekaresi peyzaja ayrılacak. Proje kapsamında 44 araçlık açık otopark, voleybol sahası, 2 adet basketbol sahası yer alacak.

Yapının bodrum katı sığınak, ısı merkezi, salon ve depodan oluşacak. Alt zemin katta fen laboratuvarı, 5 adet derslik, öğretmenler ve idareci odası spor izleme bölümü, spor, güreş, judo ve soyunma odaları yer alacak. Üst zemin katta internet sınıfı, satranç odası, 5 adet derslik, kulüp odası, kütüphane, spor izleme bölümü, judo, tekvando, bay bayan soyunma odası, duş ve tuvaletler bulunacak.
Birinci kat divanhane, teras, kafeterya, bebek bakım odası, 380 kişilik tiyatro salonu, kulis, dekor deposu ve atölye sınıfından oluşacak. Yapının ikinci katında ise satranç odası, 5 adet derslik, kütüphane, öğretmen ve idareci odası bulunacak. Son katta ise internet sınıfı, sanat atölyesi, 5 adet derslik, müzik stüdyosu ve kayıt odası yer alacak.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER