Anasayfa >

Diğer Projeler >

Biruni Üniversitesi’nden Kazlıçeşme’de Butik Otel

Biruni Üniversitesi’nden Kazlıçeşme’de Butik Otel

07 Mart 2017 Salı, 14:48:19
Biruni Üniversitesi’nden Kazlıçeşme’de Butik Otel
Biruni Üniversitesi Zeytinburnu Kazlıçeşme’de 254 yatak kapasiteli 3 yıldızlı butik otel projesine start vermeye hazırlanıyor. Projenin detayları haberimizde…

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ

Biruni Üniversitesi Zeytinburnu Kazlıçeşme’de yeni bir butik otel hazırlığında. Zeytinburnu Kazlıçeşme Mahallesi 390 pafta, 1625 ada 35 parselde yükselecek olan Biruni Üniversitesi Kazlıçeşme otel projesi 35 milyon 343 bin 398 TL yatırımla inşa edilecek.


6 bin 821,56 metrekare alan üzerinde hayata geçirilecek olan proje Biruni Üniversitesi butik otel projesi tamamlandığında 127 oda kapasitesi ile hizmet verecek.


3 yıldızlı otel vasfında tasarlanan proje 254 yatak kapasitesine sahip. Biruni Üniversitesi Zeytinburnu butik otel projesi 5 bodrum kat, 1 zemin kat, 3 normal kat ve 1 çatı katından oluşuyor.


Toplam inşaat alanı 34 bin 313,97 metrekare olan proje kapsamında 2 bin 549 metrekare yeşil alan, süs havuzları, yüzme havuzu, cafe, restoran ve 52 araç kapasiteli otopark yer alıyor.

 


Biruni Üniversitesi Kazlıçeşme otel projesi nin doğusunda 10. Yıl Caddesi ve Biruni Üniversitesi, batısında İstanbul Hıfzıssıhha Bölge Enstitüsü Müdürlüğü ve Fehbi Efendi Mescidi, kuzeyinde Balıklı Rum Mezarlığı, Deniz Feneri Derneği ve Zeytinburnu Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü Atölye Ve Garajlar Şefliği ve Seyit Nizam Caddesi, güneyinde İtimat Su İçme Suyu, Saf Su ve Kullanma Suyu Tesisleri, Belgradkapı Camii ve Belgradkapı Caddesi bulunuyor.


 Proje alanına en yakın konut 500 m mesafede yer almaktadır. Proje alanı, Biruni Üniversitesi’ne 100 metre, Saniye Sezgin Elmas İlkokulu’na 250 metre, Yedikule Göğüs Hastalıkları Hastanesine 450 metre mesafede konumlanıyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER