Anasayfa >

Diğer Projeler >

Türkiye İMSAD’ın Yeni Başkanı Ferdi Erdoğan Oldu

Türkiye İMSAD’ın Yeni Başkanı Ferdi Erdoğan Oldu

24 Şubat 2017 Cuma, 13:51:14
 Türkiye İMSAD’ın Yeni Başkanı Ferdi Erdoğan Oldu
Türkiye İMSAD’ın yeni başkanı belli oldu. Başkanlık koltuğuna Kale Yapı Ürünleri Grubu Başkanı Ferdi Erdoğan oturdu…

Türkiye İMSAD'ın 35. olağan seçimli genel kurulu yapıldı. 2 yılda bir yönetim kurulunun değiştiği Türkiye İMSAD’ta yeni başkanı Kale Yapı Ürünleri Grubu Başkanı Ferdi Erdoğan geldi.

Önceki dönemde Türkiye İMSAD Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan Ferdi Erdoğan başkanlık görevini Fethi Hinginar'dan devraldı.


Konuyla ilgili açıklamada bulunan Erdoğan, İstanbul Tuzla’da yapılacak Güvenli Yapılar Eğitim Merkezi’nin çok kıymetli bir proje olduğunu ifade etti.


Yönetim kurulu ve denetim kurullarını sürekli yenilemek gerektiğini aktaran Erdoğan, şu anda bünyelerine katılan 30 dernek olduğunu bildirdi.


Türkiye’nin bir deprem ülkesi olduğunu ve depremin önüne geçilemeyeceğini belirten Erdoğan, bu gerçekle yaşamanın öğrenilmesi ve buna uygun yapıların inşa edilmesinin gerektiğini kaydetti.


Akıllı binalar ve akıllı kentlerin kaynakların verimli kullanılması olarak gördüğünü dile getiren Erdoğan "Dünya hızla kentleşiyor ve kaynakların kullanılmasında sıkıntı var. Özellikle enerji, su ve gıda bu anlamda önde. Akıllı binalarla kaynaklar verimli kullanılabilir. Sektöre bu konuda çok iş düşüyor" dedi.


Erdoğan, enerji verimliliğinin de çok önemli olduğunu, sektörün madencilik ve lojistik alanında çalışmalar yapması gerektiğini ifade etti.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER