Anasayfa >

Diğer Projeler >

Ev Alan Üstüne Bir de Para Alacak

Ev Alan Üstüne Bir de Para Alacak

02 Şubat 2017 Perşembe, 14:48:53
Ev Alan Üstüne Bir de Para Alacak
EYG Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Çelik, markaları evdekifirsat.com’da yeni bir uygulama başlattı. Firma, konut alan herkese evin değeri üzerinden yüzde 4’ünü hediye edecek….

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ


EYG Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Çekil, grup markalarından evdekifirsat.com’da yeni bir iş modeli geliştirdi.
9 Mart itibariyle başlayacak olan sistem kapsamında, evdekifirsat.com sitesinden daire alan herkese evin değeri üzerinden yüzde 4 nakit para hediye edilecek.


ÜSTÜNE BİR DE PARA ALACAK
Konuyla ilgili bilgi veren Ömer Faruk Çelik şunları söyledi: “Markalı konut üreticileri, Evdekifirsat.com sitesini kullanarak konut alıcılarına kendi ulaşacak. Alıcılar, projeleri en ince detaylarına kadar karşılaştırıp, beğendiği ev ile ilgili talep formu dolduracak. Biz de müşterinin cep telefonuna bir şifre göndereceğiz. Müşteri firmaya bizden geldiğini söylemeyecek. Eğer alım gerçekleşirse bize o şifreyle gelecekler ve biz evin değeri üzerinden yüzde 4’ünü nakit olarak müşteriye hediye edeceğiz.”


TESLİM ALMADAN CAYANDAN GERİ ALINACAK
Parayı müşterinin 14 günlük yasal cayma hakkı biter bitmez 15.’inci günde nakit olarak vereceklerini söyleyen Ömer Faruk Çelik, müşterinin evi teslim almadan cayması durumunda ise yüzde 4 geri ödemeyi geri alacaklarını söyledi.

Yüzde 4 hediye çeki uygulamasına geçmeden öncesi İstanbul’da 100 ve 100 üstü daireli 306 projeyi mercek altına aldıklarını ifade eden Çelik, İstanbul’daki yeni konut projelerinin yüzde 40’nın değerinin bir yılda yüzde 6 oranında arttığını ifade etti.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER