Anasayfa >

Diğer Haberler >

JLL Türkiye, Euromoney Ödülleri’nde birinci oldu!

JLL Türkiye, Euromoney Ödülleri’nde birinci oldu!

24 Eylül 2014 Çarşamba, 11:07:07
JLL Türkiye, Euromoney Ödülleri’nde birinci oldu!
JLL Türkiye, Euromoney 2014 Ödülleri’nde “En İyi Danışman” kategorisinde birinci oldu.

Dünyanın önde gelen bankacılık ve finans dergilerinden Euromoney, her yıl düzenlediği ve gayrimenkul sektörünün en iyilerinin değerlendirildiği anketinin 2014 sonuçlarını açıkladı. Ticari gayrimenkul alanında finansal ve profesyonel hizmetler veren ve yatırım yönetimi danışmanlığı sunan JLL Türkiye, “En İyi Danışman” kategorisinde birincilik de dahil olmak üzere dört farklı dalda derece alarak büyük bir başarıya imza attı.

 

Finans dünyasının saygın yayınlarından Euromoney Dergisi tarafından düzenlenen ve anket çalışması sonucuna göre gayrimenkul sektörünün en iyilerine verilen "Euromoney's Real Estate Awards 2014" ödüllerinin sonuçları açıklandı.

 

75 ülkede, 200 kurumsal ofisi ve 53.000 çalışanıyla müşterilerinin yerel, bölgesel ve küresel ihtiyaçlarına cevap veren JLL’in Türkiye ofisi, dört farklı kategoride dereceye girerek büyük bir başarıya imza attı. Bir önceki yıl "Euromoney's Real Estate Awards 2013"te aldığı dereceleri yükselten JLL Türkiye, “En İyi Danışman” kategorisinde birinci olarak ticari gayrimenkul danışmanlığındaki bilgi ve deneyimini bir kere daha kanıtladı. JLL Türkiye, “Acente/Kiralama”, “Araştırma” ve “Değerleme” kategorilerinde de dereceye girdi.

 

JLL Türkiye Ülke Başkanı Avi Alkaş, gayrimenkul sektörünün lider oyuncuları arasında yer alan JLL Türkiye ailesi olarak bu ödülü almaktan gurur duyduğunu dile getirdi: “Küresel iletişim ağımız ve yerel deneyimimizle, en iyi hizmeti sunma amacıyla çıktığımız yolda gerçekleştirdiğimiz çalışmaların bu şekilde sonuç aldığını görmek bizlere gurur veriyor. Tüm departmanlarımız ile çok yönlü ve kapsamlı bir yaklaşımla, müşterilerimize bütünleşik ve sinerjik çözümleri tek bir çatı altında sunuyoruz. Her geçen gün büyüyen ailemizle sektöre katma değer kazandırmayı ve pazardaki lider konumumuzu güçlendirmeyi sürdüreceğiz. Aldığımız dereceler gerçekleştireceğimiz yeni başarıların güvencesi olacaktır."

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER