Anasayfa >

Diğer Haberler >

TOKİ Bahçeşehir Yıldız Koleji arsa ihalesi için son 3 gün!

TOKİ Bahçeşehir Yıldız Koleji arsa ihalesi için son 3 gün!

24 Haziran 2014 Salı, 10:38:27
TOKİ Bahçeşehir Yıldız Koleji arsa ihalesi için son 3 gün!
T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) 46 adet arsayı, 27 Haziran’da düzenlenecek açık artırma ile satacak...

Satışa sunulan arsalar Ankara, İzmir, Amasya, Ağrı,  Çorum, Eskişehir, Elazığ, Edirne, Erzurum, Kars, Kütahya, Mersin, Şanlıurfa ve Van’da bulunuyor. İstanbul’dan satışa çıkan tek arsa ise Başakşehir'de7 bin 435metrekare yüzölçümüne sahip"özel eğitim tesis alanı".


Bahçeşehir’deki özel okul alanı kaç TL'den satışa çıkacak?


Halihazırda Yıldızlar Koleji’nin eğitim binası olarak kullanılan Bahçeşehir’deki "özel eğitim tesis alanı" olarak kayıtlı arsanın muhammen bedeli 19 milyon 155 bin TL olarak belirlendi.


48 bin TL’den başlayan fiyatlarla açık artırmaya sunulan konut, ticaret, turizm,özel öğretim alanı niteliğindeki muhtelif   arsalar için  27 Haziran 2014 Cuma günü 14:30'da TOKİ'nin Ankara Bilkent'teki merkez binasında müzayede düzenlenecek.


Müzayedede ayrıca Turyap Genel Müdürlüğü İstanbul Şişli’deki binasından da canlı bağlantı yapılarak teklifler alınacak. İnternet üzerinden canlı olarak yayınlanacak müzayedeye web ortamında da teklif vermek mümkün olacak.  Müzayedeye katılmak isteyenler  www.turyap.com.tr adresinden söz konusu arsalar için teklif verebilecekler.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER