Anasayfa >

Diğer Haberler >

İstanbul Shopping Fest 7 Haziran'da Mall of İstanbul, İstanbul'da başlıyor!

İstanbul Shopping Fest 7 Haziran'da Mall of İstanbul, İstanbul'da başlıyor!

04 Haziran 2014 Çarşamba, 12:29:59
İstanbul Shopping Fest 7 Haziranda Mall of İstanbul, İstanbulda başlıyor!
İstanbul’un en yeni alışveriş merkezi Mall of İstanbul, İstanbul’un alışveriş festivaline ev sahipliği yapıyor. 350 mağazası ile binlerce farklı markayı bir araya getiren Mall of İstanbul, İstanbul Shopping Fest’in ilk gecesi 7 Haziran Cumartesi günü saat 24:00’e kadar ziyaretçilerini ağırlayacak

Süperstar Ajda Pekkan’ın da bir konser vereceği Mall of İstanbul’da gece boyunca markalar “Efsane İndirim” kapsamında yüzlerce ürünü özel fiyatlardan satışa sunacak. Perakende markalarının üst düzey yöneticilerinin birebir satış yapacağı gece çeşitli sürprizler ve gösterilerle de renklenecek.


Alışveriş ile eğlenceyi birleştiren ve perakende, turizm, gıda, ulaşım, konaklama gibi birden çok sektörü harekete geçiren İstanbul Shopping Fest (İSF) bu sene 7-29 Haziran tarihleri arasında hayata geçiriliyor. Bu yıl kapsamı daha da genişletilen festivalin açılış gecesine Avrupa’nın ve Türkiye’nin en büyük karma projelerinden Mall of İstanbul ev sahipliği yapacak. Toplam 350 mağazası ile dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen markalarını aynı çatı altında buluşturan Mall of İstanbul, ISF’nin açılışı nedeniyle uygulanacak “efsane indirim”in yanı sıra 7 Haziran Cumartesi günü gece yarısına kadar ziyaretçilerini ağırlayacak.


23 Mayıs’ta kapılarını açan İstanbul’un en yeni alışveriş merkezi Mall of İstanbul’da ISF kapsamında süperstar Ajda Pekkan’da bir konser verecek. On binlerce hayranı ile Mall of İstanbul’da buluşmaya hazırlanan Süperstar Ajda Pekkan, en sevilen şarkılarını hayranları ile birlikte seslendirecek.
Perakende markalarının üst düzey yöneticilerinin birebir satış yapacağı gece çeşitli sürprizler ve gösterilerle de renklenecek. Dünyaca ünlü show grubu Alice in Wonderland’in de sahne alacağı Mall of İstanbul, ziyaretçilerine unutulmayacak bir gün yaşatacak.


Perakende sektörünün “ilk’leri” ve “en”lerini buluşturan Mall of İstanbul’da mağazaların yanısıra Anadolu mutfağının zenginliğini yansıtan Gusto MOİ isimli gurme center, özel tasarlanan tematik eğlence ünitesi MOİPark ve son teknoloji ile donatılmış Gösteri Sanatları Merkezi de 7 Haziran gece yarısına kadar Mall of İstanbul’da ziyaretçilerini ağırlayacak.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER