Anasayfa >

Diğer Haberler >

İstanbul'da Körfez ülkeleri ile trilyonluk buluşma!

İstanbul'da Körfez ülkeleri ile trilyonluk buluşma!

09 Nisan 2014 Çarşamba, 11:59:33
İstanbulda Körfez ülkeleri ile trilyonluk buluşma!
İstanbul’da 10-11 Nisan’da gerçekleştirilecek “Uluslararası Yatırım Zirvesi”, enerji ve gayrimenkul alanında yarım trilyonluk iş hacmi olan Körfez fonlarını ağırlayacak...

10-11 Nisan'da yapılacak olan Uluslararası Yatırım Zirvesi'nde Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz ve Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız da katılacak. Zirvede, Körfez ülkelerinin CEO’ları deneyim ve yatırım planlarını paylaşacak.

Körfez sermayesinin uluslararası yatırım fonları ve yatırımcıları İstanbul’da 10-11 Nisan’da düzenlenecek “Uluslararası Yatırım Zirvesi”nde bir araya gelecek. İstanbul Yatırım Derneği ve Ortadoğu Ekonomi Platformu’nca düzenlenen zirve, Shangri-La Bosphorus’ta saat 10.00’da başlayacak.


Zirvede, Kalkınma Bakanı Sn. Cevdet Yılmaz, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sn. Taner Yıldız, Qatar First Investment Bank CEO’su Sn. Emad Mansour ve Qatar Telecom CEO’su Sn. Saud Bin Mohammed Al-Thani birer konuşma yapacak.


Türkiye enerji ve gayrimenkul sektörünün önde gelen isimlerinin konuşmacı olarak katılacağı zirvede, Körfez fonlarının CEO’ları da deneyimlerini ve yatırım planlarını paylaşacak.


“Enerji” ve “Gayrimenkul” ana başlıkları altında, Katar, Suudi Arabistan, Kuveyt, Birleşik Arap Emirlikleri başta olmak üzere Körfez sermayesine, büyük ilgi duyduğu Türkiye’deki, yatırım fırsatlarını görüşme olanağı sunacak zirve ayrıca, oluşturulan ikili görüşme platformlarıyla, katılan yatırımcılara doğrudan yatırım yapma olanağı sağlayacak.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER