Anasayfa >

Diğer Haberler >

Küçükçekmece Belediyesi’nin eski hizmet binası yıkıldı!

Küçükçekmece Belediyesi’nin eski hizmet binası yıkıldı!

25 Mart 2014 Salı, 14:32:38
Küçükçekmece Belediyesi’nin eski hizmet binası yıkıldı!
Küçükçekmece Belediyesi’nin Sefaköy E5 kenarında bulunan eski binasının yıkımına Küçükçekmece Belediye Başkanı Aziz Yeniay, Başkan Yardımcıları ve Belediye çalışanları katıldı...

Hizmetlerine; Halkalı’da inşa edilen Türkiye’nin ilk yeşil sertifikalı kamu binası olma özelliğine sahip çevre dostu yeni binasında devam eden Küçükçekmece Belediyesi’nin Sefaköy E5 kenarında bulunan eski binasının yıkımına Küçükçekmece Belediye Başkanı Aziz Yeniay, Başkan Yardımcıları ve Belediye çalışanları katıldı.

‘35 YIL HİZMET VERMİŞ BİR BİNA’

Kepçe ve dozer eşliğinde yıkımı başlatan Aziz Yeniay, “35 yıllık bir hizmet vermiştir bu bina. 35 yılın ardından yıkımı gerçekleştiriyoruz. Belediye binası ve çevresinde, geçtiğimiz yıl başladığımız kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında bugün sıra binamıza geldi. Herkes için hayırlı olmasını diliyorum.”dedi.

Yıkılan belediye binasının yerine meydan yapılacağını da sözlerine ekleyen Yeniay, meydanın çevresine ise isteğe göre otel, iş merkezi yapılabileceğini ifade etti. Hüzünlü anların yaşandığı yıkımda Aziz Yeniay çalışanlarıyla birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER