Anasayfa >

Diğer Haberler >

Can Ekşioğlu: MIPIM, Türkiye’nin vizyonuna katma değer sağlıyor!

Can Ekşioğlu: MIPIM, Türkiye’nin vizyonuna katma değer sağlıyor!

13 Mart 2014 Perşembe, 14:17:44
Can Ekşioğlu: MIPIM, Türkiye’nin vizyonuna katma değer sağlıyor!
MIPIM’in Türkiye’nin vizyonuna katma değer kattığını belirten ERA Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Can Ekşioğlu MIPIM’de, Türk gayrimenkul sektörünün tüm oyuncularının dayanışma içinde olması gerektiğini söyledi…


Türkiye’nin uluslararası platformlardaki tanıtımında önemli bir rolü olan ve sektörün ilgiyle takip ettiği MIPIM’de ERA Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Can Ekşioğlu, gayrimenkul danışmanlığı sektörünün algısını yükseltmek için sektörün tüm oyuncularının dayanışma içinde olması gerektiğinin altını çizdi.


Can Ekşioğlu; “Gayrimenkul sektörünün önemli projelerinin dünyaya tanıtılmasını ve uluslararası önem taşıyan ortaklıklara zemin hazırlanmasını sağlayan, dünyanın en büyük gayrimenkul fuarı olan MIPIM bu sene 25. yılını kutluyor. Türkiye, MIPIM’de bu yıl ikinci kez onur ülkesi oldu ve açılışı İTO Başkanı İbrahim Çağlar yaptı. Bu, ülkemizin tanıtımı için oldukça önemli bir gelişme” şeklinde konuştu.

Fransa’da, 400’ü aşkın ofisi olan bir marka olarak ERA’nın bu ülkede çok güçlü olduğunu belirten Ekşioğlu, “Franchise ofislerimizden, Bahçeşehir’de bulunan ERA Site de bireysel katılımcı olarak fuara katıldı. ERA Türkiye olarak biz de burada ofisimize tüm desteği veriyoruz” dedi.

Bu sene de Türkiye’den hem katılan markalar, hem de katılımcı olarak gelen sektör temsilcileri nezdinde MIPIM’in iyi değerlendirildiğini ifade eden Can Ekşioğlu; ”Dünyada 27 trilyon dolarlık gayrimenkul pazarının en önemli fuarlarından biri olan ve sektörünün önde gelen oyuncularını bir araya getiren MIPIM’in 25. yılının, Türkiye’nin vizyonuna katma değer sağladığı kanaatindeyim” şeklinde konuştu.


SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER