Anasayfa >

Diğer Haberler >

Ukra Fikirtepe'de irtibat bürosu açtı!

Ukra Fikirtepe'de irtibat bürosu açtı!

26 Aralık 2011 Pazartesi, 11:19:21
Ukra Fikirtepede irtibat bürosu açtı!
Ukra İnşaat İstanbul’daki kentsel dönüşümün pilot bölgesi seçilen Fikirtepe’de irtibat bürosu açtı. Ukra İnşaat, irtibat bürosu ile bölge halkını kentsel dönüşüm konusunda bilgilendirecek, süreci bilinçli bir şekilde değerlendirmelerine yardımcı olacak.

kentsel dönüşüm konusunda Ukra City projesiyle büyük bir deneyim kazandıklarını aktaran Ukra İnşaat CEO’su Kürşat Tuncel, “ Ukra olarak yatırımlarımızla Fikirtepe'nin vizyonunu değiştirecek projeler inşa etmek istiyoruz” diye bilgi verdi.

İnşaat sektöründe başarılı projeleriyle kısa zaman içerisinde ismini sektörün üst sıralarına taşıyan Ukra İnşaat, yatırım rotasını Anadolu Yakası’na çevirdi ve Fikirtepe’de irtibat bürosunu hizmete soktu. Ukra İnşaat, irtibat bürosu ile İstanbul’u tehdit eden depreme hazırlanmak için başlatılan ‘Kentsel Dönüşüm’ sürecinin pilot bölgesi olan Fikirtepe’de bölge halkını kentsel dönüşüm konusunda bilgilendirecek; bilinçlendirme çalışmalarıyla Fikirtepelilerin karar verme süreçlerinde yardımcı olacak.

Fikirtepe yatırımının kendilerini çok heyecanlandırdığını belirten Ukra İnşaat CEO’su Kürşat Tuncel, “Fikirtepe’deki projemizi hayata geçirmek için sabırsızlanıyoruz. İstanbul’daki kentsel dönüşüm sürecinin başlangıcı olan Fikirtepe’de, semt sakinlerine de çok büyük sorumluluk düştüğünü düşünüyoruz. Çünkü Fikirtepe’deki kentsel dönüşüm hareketi başarıyla sonuçlanırsa, İstanbul gerçekten bu işi başarmış olacak. Böylece şehrimizdeki değişim ve dönüşüm hızlanacak” diye konuştu ve şu ana kadar Fikirtepe için yaptıkları çalışmaları özetledi: “Ukra İnşaat olarak kentsel dönüşüm kararı çıktığından bu yana Fikirtepe halkıyla yakın iletişimde olduk. Fikirtepelileri yapmış olduğumuz projelere götürdük, grubumuzun gücünü ve kararlılığını ürettiğimiz projelerle kendilerine anlattık. Fikirtepe sakinlerine sözleşmeden teslime kadarki sürecin şeffaf olacağı ve vaatlerimizi %100 yerine getireceğimizi taahhüt ettik. Şimdi de irtibat büromuzla arazi sahiplerinin tüm sorularına yanıt bulabileceği bir platform oluşturduk.”
 
Tuncel, “Beylikdüzü’ndeki Ukra City projemizden büyük tecrübe kazandık. 127 kişiyi bir araya getirerek Ukra City’yi hayata geçirdik. Anlaşma sağlanırsa deneyimlerimizi Fikirtepe’ye de aktarmayı ve bölgeye değer katacak güzel projeleri hayata geçirmeyi hedefliyoruz” dedi.


SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER