Anasayfa >

Diğer Haberler >

25 Avm'yi KDM yönetiyor

25 Avm'yi KDM yönetiyor

27 Temmuz 2011 Çarşamba, 13:38:55
25 Avmyi KDM yönetiyor
2008 yılında kurulan ve bugüne kadar portföyüne kattığı 22 proje ile sektörün iddialı kiralama -danışmanlık şirketlerinden biri haline gelen KDM Alışveriş Merkezleri Kiralama ve Yönetim Danışmanlığı Merkezi İnegöl Avm ,Olimpa Avm ve Osmaniye 328 Park Alışveriş Merkezlerinin yönetim danışmanlığını üstlendi.

KDM Alışveriş Merkezi Kiralama ve Yönetim Danışmanlığı , Osmaniye de 60 milyon dolara mal olacak olan ekim ayında açılışı gerçekleşecek Osmaniye’nin ilk ve tek alışveriş merkezi 328 Park Alışveriş merkezini ,3 haziran da açılışı gerçekleşen ve 28 milyon dolara mal olan Türkiye’nin en büyük meydanına sahip olan İnegöl alışveriş merkezinin son olarak ta İstanbul başakşehir de bulunan 40 milyon dolara mal olan Olimpa alışveriş merkezinin yönetim danışmanlıklarını alışveriş merkezlerinin yatırımcıları tarafından KDM danışmanlığa emanet ettiler .

Giderek büyüyen Alışveriş merkezleri dünyasının içinde bir adım önde olmanın en önemli anahtarlarının konsept, kiralama ve yönetim olduğu bir çok uzman tarafından kabul edilmektedir.3 alışveriş merkezinin kiralama ve yönetimini de KDM Alışveriş Merkezleri Kiralama ve Yönetim Danışmanlığı aracılığı ile uzman bir kadro ile yapılacak olması açılan 3 alışveriş merkezine de ekstra bir katma değer katarak, AVM sektörüne de profesyonel bir bakış açısı ile girmelerini de sağlamıştır.

Alışveriş merkezleri dünyasına yeni katılan 3 alışveriş merkezi de kendi bulundukları lokasyona farklılık getirerek, sektörün önde gelen alışveriş ve yaşam merkezi olma hedefi ile planlamalar yapmaktadır. Hedefleri arasında bulundukları lokasyonun vazgeçilmez noktası olarak, bölge ile özdeşleşmek de bulunan 3 yeni alışveriş merkezi de dikkatleri üzerine çekerek sürekli adlarından söz ettiriyor olmayı da en ön sırada tutuyor. KDM Danışmanlık 8 güne 3 alışveriş merkezi açılışını sığdırmıştır.

 

 

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER